• کد خبر:۱۱۸۰۳۴
۸ خرداد، پایان دوریِ ۸ ساله به رهبری ۸ مقدس؛

غلبه ۸ محبوب بر طلسم ۸ ساله/مس کرمان رسما لیگ برتری شد

تیم فوتبال مس کرمان در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به لیگ برتر بازگشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه کشور عصر امروز از ساعت ۱۹ به صورت همزمان در ۹ شهر مختلف برگزار گردید.

در یکی از دیدارهای مهم این هفته تیم فوتبال مس کرمان در یک بازی خارج از خانه با نتیجه تساوی بدون گل در ورزشگاه وحدت آستارا برابر تیم شهرداری این شهر متوقف شد و با توجه به توقف دو تیم مدعی صعود یعنی آرمان گهرسیرجان و خیبر خرم آباد اختلاف امتیازی این تیم با تیم های مذکور به ترتیب در همان عدد ۹ و ۱۰ باقی بماند تا تیم مس کرمان در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت های فصل جاری لیگ دسته اول باشگاه های کشور به لیگ برتر صعود کند.

نارنجی پوشان کرمانی در فصل ۹۳-۹۲ با قرارگیری در رتبه شانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر به رقابت های لیگ یک سقوط کردند و در مدت ۸ سال دوری خود از سطح اول فوتبال کشور تلاش‌های بسیاری با کادر مدیریتی و مربیگری مختلف برای بازگشت مجدد به لیگ برتر انجام دادند اما در پایان هر فصل با وجود قرار گرفتن در جمع مدعیان از رسیدن به سطح اول فوتبال کشور بازماندند؛ آنها سرانجام در فصل جاری لیگ یک با هدایت فرزاد حسین خانی کاپیتان سابق، بومی و محبوب خود این امر مهم را تحقق بخشیدند تا طلسم  ۸ سال دوری از سطح فوتبال کشور با دستان ۷ محبوب‌شان شکسته شود.

علاوه بر پایان طلسم ۸ ساله کرمانی‌ها توسط ۸ محبوب‌شان؛ نقطه پایانی حضور مسی‌ها در لیگ یک می تواند یکی دیگر از نکات جالب توجه ماجرای بازگشت مس به لیگ برتر در فصل جاری باشد و در تاریخچه این باشگاه نیز به ثبت برسد چرا که نارنجی پوشان کرمانی توانستند در آستانه تاریخ ۸ خرداد به حسرت ۸ ساله خود پایان دهند!

با این اوصاف استان کرمان فصل آینده با حضور تیم های مس کرمانُ مس رفسنجان و گل گهرسیرجان سه نماینده در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار