• کد خبر:۱۱۸۱۴۸
مذاکراتی که به بن‌بست خورد؛
  • ۲۰:۲۵
  • ۲۲/خرداد/۱۴۰۱

پیشنهاد بخش خصوصی برای خرید یا مشارکت در تیم شهرداری نوشهر

مذاکرات بخش خصوصی برای خرید یا مشارکت در تیم شهرداری نوشهر به بن بست خورد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال شهرداری نوشهر به‌رغم هزینه‌ای به مراتب بیشتر از تیم شهدای بابلسر، دیگر تیم استان مازندران در لیگ ۲ که فصل را در میانه‌های جدول به پایان رساند، در روز آخر موفق به حفظ امتیاز لیگ دویی‌اش شد.

هزینه ای نزدیک به ۸ میلیارد در این اوضاع اقتصادی و همچنین چالش کادرفنی با مدیران باشگاه و شهرداری موجب شد از نوشهر خبرهایی مبنی بر واگذاری یا شراکت امتیاز تیم شهرداری نوشهر با بخش خصوصی به گوش برسد.

آنطور که شنیده می‌شود یکی از مدیران خوشنام مازنی طی جلسات متعددی با شهردار و اعضای شورای شهر نوشهر دو بسته پیشنهادی را مقابل آنها قرار داد که اولی خرید کامل امتیاز و دومی شراکت با مالک فعلی برای تیمداری بوده که البته هر دو به شرط ادامه حضور تیم برای تمرین و مسابقه در نوشهر بوده است.
جلسات بین خریدار و فروشنده تا مرز نهایی شدن پیش رفت ولی به یکباره با مخالفت تنی چند از تصمیم گیرندگان انتقال باشگاه به بن بست خورد.

در مورد خریدار امتیاز تیم فوتبال شهرداری نوشهر همین بس که یکی از باتجربه و خوشنام ترین مدیران فوتبالی است که سابقه کار در استقلال، نساجی، صنعت نفت و ... را در کارنامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار