• کد خبر:۱۱۸۱۷۳
سه ورزشگاه کاندیدای میزبانی فینال لیگ دو؛

شاهین میزبان فینال شد/ اعلام تاریخ مرحله پلی آف

جلسه هماهنگی و قرعه کشی مسابقه فینال و مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ دسته دوم برگزار شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ جلسه هماهنگی و قرعه کشی مسابقه فینال و مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ دسته دوم با حضور نمایندگان حاضر در فینال و مرحله پلی آف، فریبرز محمودزاده مسئول لیگ دسته اول؛ امیرحسین فراهانی مسئول لیگ دسته سوم در دو نوبت برگزار شد.

ابتدا از ساعت ۱۱ جلسه قرعه کشی محل برگزاری، تعیین میزبان و میهمان و تاریخ مسابقه فینال رقابت‌ها برگزار و بر اساس قرعه کشی صورت گرفته مسابقه فینال در یکی از روز‌های چهارشنبه ۸ یا شنبه ۱۱ تیرماه بین دو تیم شاهین بندرعامری و چوکای تالش برگزار خواهد شد. 

همچنین در جلسه هماهنگی محل‌های برگزاری فینال بر اساس اولویت بندی اعلام و مقرر گردید این مسابقه پس از انتخاب کمیته مسابقات سازمان لیگ در یکی از ورزشگاه‌های انقلاب کرج، یکی از ورزشگاه‌های مورد استان تهران و یا ورزشگاه یادگار امام (ره) قم برگزار شود.

ضمنا طبق قرعه کشی انجام شده تیم فوتبال شاهین بندرعامری میزبان مسابقه فینال شد.

سپس در نوبت دوم که از ساعت ۱۳ آغاز شد جلسه هماهنگی و قرعه کشی مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ دسته دوم نیز برگزار گردید که بر اساس قرعه کشی صورت گرفته دیدار رفت این مرحله روز سه شنبه ۷ تیرماه از ساعت ۲۰ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان و دیدار برگشت نیز روز دوشنبه ۱۳ تیرماه از ساعت ۲۰:۳۰ به میزبانی شهرداری بندرعباس در ورزشگاه خلیج فارس این شهر برگزار خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار