• کد خبر:۱۱۸۲۹۴
باشگاه مس کرمان قرارداد ۹ بازیکن فصل گذشته خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ باشگاه مس کرمان با نظر فرزاد حسین خانی قرارداد آقایان سامان تورانیان، علی تهامی، امیرحسین عسگری، عرفان رشیدی، عیسی پرتو، میلاد خدایی اصل، احمد نصیری، محمد صبوری و میلاد پورصف شکن را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

*سامان تورانیان
تورانیان که از محصولات آکادمی باشگاه مس کرمان محسوب می شود، در بازی های فصل قبل لیگ یک و جام حذفی 28 بار برای مس کرمان به میدان رفت و نزدیک به 1200 دقیقه برای این تیم بازی کرد که 2 گل و 3 پاس گل نیز از وی به ثبت رسید.

وی از بازیکنان آینده دار باشگاه مس کرمان و فوتبال ایران محسوب می شود که قرارداد خود را با این تیم تمدید نمود.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*علی تهامی
تهامی که از محصولات آکادمی باشگاه مس کرمان محسوب می شود و در تیم های پایه این باشگاه رشد کرده است، فصل قبل و در جریان بازی های لیگ یک و جام حذفی ده بار برای مس کرمان به میدان رفت و نزدیک به 900 دقیقه در ترکیب این تیم به بازی پرداخت.

تهامی جوان نیز پس از تمدید قرارداد با مس کرمان در فکر درخشش با این تیم در بازی های این فصل لیگ برتر می باشد.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*امیرحسین عسگری
عسگری در بازی های لیگ یک و جام حذفی فصل قبل در مجموع 16 بار پیراهن مس کرمان را بر تن کرد و نزدیک به 700 دقیقه برای این تیم به میدان رفت و 1 گل و 1 پاس گل نیز در عملکرد خود برجای گذاشت.

او نیز از محصولات آکادمی باشگاه مس کرمان محسوب می شود که در تمامی رده های سنی این باشگاه به صورت سلسله مراتب بازی کرده است و فصل آبنده با پیراهن این تیم در رقابت های لیگ برتر بازی خواهد کرد.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*عرفان رشیدی
رشیدی که کاپیتان تیم های رده سنی مس کرمان در تیم های جوانان و امید بوده است، در دو فصل اخیر سابقه بازی در ترکیب بزرگسالان مس کرمان را نیز داشته است و در پست هافبک میانی بازی می کند.

این بازیکن بومی و آینده دار باشگاه مس کرمان نیز از دسته بازیکنانی است که در سال های اخیر با سرمایه گزاری های آکادمی باشگاه مس کرمان مراحل رشد خود را پشت سر گذاشته است و در این فصل به دنبال درخشش در لیگ برتر و معرفی خود به عنوان یکی از پدیده های جدید فوتبال ایران می باشد.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*عیسی پرتو
پرتو که از بازیکنان ترکیب ثابت مس کرمان در فصل گذشته محسوب می شد و نقش به سزایی در آمار عالی خط دفاعی این تیم و صعود مس کرمان به لیگ برتر داشت.

او در بازی های فصل قبل لیگ یک در 29 بازی برای مس کرمان به میدان رفت و 2515 دقیقه برای تیم خود بازی کرد و با تمدید قرارداد با این تیم فصل آینده نیز در جمع نارنجی پوشان کرمانی خواهد بود.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*میلاد خدایی اصل
خدایی در بازی های فصل قبل یکی از بازیکنانی بود که بیشترین آمار انجام بازی برای این تیم را داشت و در 34 مسابقه در لیگ یک و جام حذفی برای مس کرمان به میدان رفت و 2625 دقیقه برای این تیم بازی کرد و 5 پاس گل نیز از خود بر جای گذاشت.

این بازیکن موثر فصل قبل مس کرمان پس از انجام توافق با باشگاه مس کرمان از هفته جاری و با شروع تمرینات تیم مس کرمان، کار خود را با این تیم مجددا استارت خواهد زد.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*احمد نصیری
نصیری که از جمله بازیکنان خوب مس کرمان در فصل قبل محسوب می شد در 28 بازی لیگ و حذفی مس را همراهی کرد و 1901 دقیقه پیراهن این تیم را بر تن نمود.

نصیری که در این بازی ها 4 پاس گل نیز برای مس کرمان ثبت کرد عصر امروز با تمدید قرارداد خود با مس کرمان بازی های خود را برای این تیم ادامه خواهد داد.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*محمد صبوری
صبوری جوان که جزو نفرات سهمیه رده سنی تیم نیز محسوب می شود، فصل قبل عمده بازی های خود را در پست هافبک دفاعی برای مس کرمان انجام داد.

او در 18 بازی لیگ و حذفی برای مس کرمان به بازی پرداخت و نزدیک به 980 دقیقه پیراهن این تیم را در این رقابت ها بر تن کرد که یک پاس گل نیز از خود برجای گذاشت.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)

*میلاد پورصف شکن
پورصفشکن که در بازی های فصل قبل لیگ یک از بهترین بازیکنان مس کرمان محسوب می شد، در 25 بازی لیگ یک و جام حذفی پیراهن این تیم را بر تن کرد و 1630 دقیقه برای این تیم بازی کرد.

در بازی های سال قبل 5 گل و 4 پاس گل نیز از این هافبک تهاجمی برای مس کرمان ثبت شده است.

تمدید قرارداد ۹ بازیکن با مس کرمان (عکس)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار