• کد خبر:۱۱۸۳۹۱
پایان مرحله گروهی لیگ سه؛

صعود و سقوط کنندگان از لیگ سه مشخص شدند

با پایان مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته سوم تیم‌های صعود و سقوط کننده از این رقابت‌ها نیز مشخص شدند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور عصر روز گذشته با برگزاری همزمان مسابقات هفته هجدهم و پایانی این رقابت‌ها به پایان رسید. 

با پایان مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته سوم تیم‌های صعود و سقوط کننده از این رقابت‌ها نیز مشخص شدند؛ بر اساس نتایج و جداول بدست آمده در پایان رقابت‌ها؛ تیم ستارگان مردان‌پاشا از لحاظ امتیازی با تیم آریوبام اسلامشهر در عدد ۳۳ برابر شدند که با توجه به محاسبه قانون بازی رو در رو در صورت هم امتیازی تیم‌ها در هفته پایانی؛ نماینده البرز با برتری ۳ بر دو در مجموع دو بازی رو در رو که به صورت رفت و برگشت برگزار گردید جواز مستقیم حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ دو را بدست آورد و تیم آریوبم اسلامشهر نیز راهی مرحله پلی‌آف شد.

تیم‌ مقاومت تهران نیز به دلیل برابری شرایط مذکور با تیم نوین کشاورز علی آباد و برتری سه بر یک نماینده استان گلستان در مجموع بازی دو بازی رو در رو رفت و برگشت به همراه دو تیم جوان نوین ساری و دریای بابل به مرحله نخست رقابت‌های لیگ سه سقوط کردند.

در گروه دوم تیم پانیک تالش که در هفته قبل صعود خود به رقابت‌های لیگ دو را قطعی کرده بود با با توجه به عدم حضور آوالان کامیاران و کسب سه امتیاز این مسابقه پایانی توانست اختلاف سه امتیازی خود با تیم سوم را حفظ کند و با ۳۹ امتیاز جواز مستقیم حضور در رقابت‌های لیگ دو را کسب کند.

در این گروه تیم های آرتام تبریز به همراه دو تیم علوی خرمدره زنجان و سردار بوکان به ترتیب با قرارگیری در رتبه های هشتم تا دهم به مرحله نخست رقابت‌های لیگ سه سقوط کردند.

و در نهایت در گروه سوم شاگردان نادر غلبه بانی در تیم فولاد هرمزگان که هفته قبل صعود مستقیم‌شان به لیگ دو مسجل شده بود برابر نفت امیدیه با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شدند. تیم سپاهان نوین اصفهان به دلیل برابری امتیاز با نفت امیدیه و ملاک گیری و محاسبه قانون بازی رو با توجه به داشتن گل زده بیشتر نسبت به تیم نفت امیدیه به مرحله پلی‌آف صعود کرد.

تیم‌های نفت و گاز گچساران، استقلال شوش و فرهنگ رامهرمز نیز در این گروه با قرارگیری در رتبه‌های هشتم تا دهم به مرحله اول رقابت‌های لیگ سه سقوط کردند.

ضمن اینکه تیم داماش گیلان به عنوان تیم برتر رده سومی از لحاظ کسب بیشترین امتیاز به نسبت دو تیم آکادمی کیای تهران و نفت امیدیه به مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ سه صعود کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار