• کد خبر:۱۱۸۶۱۷
پارس جنوبی 2 - ملوان بندرانزلی 0؛

نفس قوی سپید در شهریار بند آمد!/ تمیمی دبل کرد

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در دیداری تدارکاتی برابر تیم لیگ برتری ملوان به پیوزی رسید.
نفس قوی سپید در شهریار بند آمد!/ تمیمی دبل کرد
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم‌ فوتبال پارس جنوبی جم عصر امروز در چهارمین دیدار تدارکاتی خود برابر ملوان بندرانزلی صف آرایی کرد. این دیدار که از ساعت ۱۷ در مجموعه ورزشی رهگذر شهریار برگزار شد در نهایت با برتری دو بر صفر تیم پارس جنوبی جم خاتمه یافت.

تیم پارس جنوبی که حدود یک ماه می شود اردوی تدارکاتی خود را در تهران برپا کرده است توانسته با برنامه ریزی مطلوب و دقیق سرمربی جوان و جویای نام خود روند آماده‌سازی‌اش را به نحواحسن پیش ببرد و از لحاظ بدنی و تاکتیکی به شرایط و هماهنگی بسیار مطلوب و لازم برسد.

شاگردان رزاقی راد آمادگی بالای بدنی و تاکتیکی خود را در بازی دوستانه امروز با ارائه یک بازی فوق العاده زیبا که مورد تشویق حاضرین در ورزشگاه نیز قرار گرفت به معرض نمایش گذاشتند.

تیم پارس جنوبی در هر دو نیمه این مسابقه دوستانه در حد یک تیم لیگ برتری ظاهر شد و توانست با ارائه یک بازی فوق العاده زیبا تیم لیگ برتری ملوان را اسیر آمادگی بالا و هماهنگی لازم و تاکتیک خود کند.

طلایی پوشان جم در نیمه نخست با ایجاد موقعیت‌های پی در پی گلزنی تیم ملوان را عقب نشاندند و این تیم را مجبور کردند تا رو به تاکتیک ضدحمله آورده و بر روی همین تاکتیک موقعیت‌هایی را بر روی دروازه پارس جنوبی ایجاد کند.

قهرمان لیگ دسته اول کشور که تغییرات زیادی ا به نسبت تیم فصل گذشته در شاکله خود ایجاد کرده در دیدار دوستانه امروز نتوانست در حد و اندازه یک تیم لیگ برتری ظاهر شود که این مسئله نیز به نظر می رسد به دلیل ناهماهنگی بین بازیکنان ناشی از تغییرات گسترده در شاکله اصلی این تیم باشد.

با این وجود حملات و ایجاد موقعیت‌های گلزنی پارس جنوبی در اواسط دقایق نیمه نخست به ثمر نشست و میلاد غریبی موفق شد دروازه ملوان و ایمان صادقی را باز کند اما داور مسابقه صحنه مشکوک قبل از به ثمر رسیدن گل پارس جنوبی را خطای آفساید تشخیص داد تا این مسئله اعتراض نیمکت نشینان پارس جنوبی را در پی داشته باشد. در نهایت نیز نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز تیم پارس جنوبی با ارائه یک بازی زیباتر نسبت به تیم ملوان توانست حدود دقیقه ۷۵ توسط سجاد تمیمی که فصل گذشته لیگ دسته اول توانسته بود با پیراهن استقلال ملاثانی در دیدار برابر ملوان از پشت محوطه جریمه گل زیبایی را برای تیمش به ثمر برساند این بار در یک دیدار دوستانه و با پیراهن پارس جنوبی مجددا توانست با یک شوت زیبا به مانند گل فصل قبلش دروازه ملوان را باز کند با این تفاوت که فصل قبل در درون دروازه ملوان رضا حیدری حضور داشت اما در این مسابقه دوستانه ایمان صادقی که به تازگی از فجر به ملوان انتقال یافته مسئول حفاظت از دروازه ملوانی‌ها را برعهده داشت.

پارسی‌ها پس از گل نخست دست بردار نبودند چرا که به حملات خود ادامه دادند و با نفوذ و ارسال توپ وینگر و مهاجم‌های خود از جناح چپ و راست موقعیت‌های گلزنی را بر روی دروازه ملوان ایجاد کردند؛ حدود ۴ دقیقه پس از گل نخست پارس جنوبی در یکی از موقعیت‌هایی که بر روی نفوذ‌ سیدسجاد موسوی از جناح چپ ملوان صورت گرفت این وینگر تند و تیز موفق شد از یک زاویه بسته دروازه ملوان را برای دومین بار باز کند و در نهایت این دیدار با همان نتیجه دو بر صفر خاتمه یابد.

حواشی بازی:
*بهرام رضائیان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور در مجموعه ورزشی رهگذر این دیدار دوستانه را از نزدیک تماشا کرد.
*حدود ۸۰ تماشاگر با حضور در ورزشگاه و بر روی سکوها این دیدار دوستانه را تماشا کردند.
*روزبه سینکی در نیمه نخست مسئولیت حفاظت از دروازه پارس جنوبی جم را برعهده داشت که در ابتدای نیمه دوم جای خود را به عبدالصمد احمدی داد.
*گودرز داوودی دروازه‌بان فصل قبل قشقایی، میلاد قربان زاده مهاجم فصل گذشته رایکا بابل و امیرمحمد عبادزاده بازیکن فصل قبل سایپا که به تازگی به تیم چادرملو اردکان ملحق شده‌اند در ورزشگاه حضور داشتند و این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.
*راستین خرقانی دروازه‌بان فصل قبل تیم دسته دومی شهدای رزکان البرز که عنوان آقای کلین شیت لیگ دو فصل پیش را از آن خود کرده بود در ورزشگاه حضور داشت.
*حجت السلام و المسلمین پرویز استاد مدیر فرهنگی باشگاه شهید اورکی اسلامشهر نیز در ورزشگاه حضور داشت و دیدار دو تیم را از نزدیک تماشا کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار