• کد خبر:۱۱۸۶۵۹
بازی نیمه تمام؛ تمام شده اعلام شد؛
  • ۱۹:۵۳
  • ۱۳/مرداد/۱۴۰۱

جنجال آستارایی‌ها در دیدار دوستانه!/زمین مسابقه یا میدان جنگ!

دیدار دوستانه پارس جنوبی جم و شهرداری آستارا نیمه تمام ماند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ششمین دیدار تدارکاتی تیم فوتبال پارس جنوبی در اردوی آماده سازی تهران نیمه تمام ماند.

این دیدار که در برابر تیم شهرداری آستارا از ساعت ۱۷ در زمین شماره دو ورزشگاه راه آهن آغاز شده بود در شرایطی که تا دقیقه ۸۵ با نتیجه دو بر یک به سود شهرداری آستارا دنبال می شد به دلیل ایجاد درگیری بازیکنان شهرداری آستارا با یکی از بازیکنان پارس جنوبی جم نیمه تمام ماند.

بازیکنان شهرداری آستارا که در طول مسابقه بازی فیزیکی و خشن را ارائه می دادند و با انجام خطا‌های پرتعداد منجر به ایجاد وقفه و درگیری در مسابقه می شدند در نهایت همین سبک بازی آنان سبب شد تا در دقیقه ۸۵ بر روی خطای یکی از بازیکنان جوان این تیم بر روی بازیکن پارس جنوبی؛ اعضای تیم پارس نسبت به بازی فیزیکی و پربرخورد بازیکنان شهرداری آستارا معترض شده و مسابقه در دقیقه ۸۵ نیمه تمام بماند.  

در شرایطی که مسابقه دو تیم به دلیل ایجاد درگیری بازیکنان شهرداری آستارا و اعتراض تیم پارس جنوبی به سبک بازی بازیکنان شهرداری آستارا به حالت نیمه تمام ماند اما رسانه باشگاه شهرداری آستارا در اقدامی عجیب این دیدار را با نتیجه دو بر یک تمام شده اعلام کرد!

پیش از نیمه تمام ماندن مسابقه جابر نصیری و علی قربانخانی برای شهرداری آستارا و علی اصغر بابایی برای پارس جنوبی جم گلزنی کردند.

شایان ذکر است؛ تیم فوتبال پارس جنوبی جم پیش از این با تیم‌های فولاد خوزستان، آلومینیوم اراک، فجرسپاسی، امید استقلال و ملوان بندرانزلی دیدار دوستانه برگزار کرده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار