• کد خبر:۱۱۸۶۸۶
تیفوسی‌ها جان دوباره گرفتند؛
  • ۲۲:۰۱
  • ۲۰/مرداد/۱۴۰۱

بازگشت داماش گیلان به لیگ دسته دوم

تیم فوتبال داماش گیلان به رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور بازگشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مسابقه دور برگشت مرحله نهایی پلی آف رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور امشب از ساعت ۲۰ در ورزشگاه غدیر تهران برگزار شد که تیم داماش گیلان موفق شد با نتیجه ۲ بر یک برابر بنیامین ورزش تهران به پیروزی دست یابد.

دیدار رفت دو تیم که روز شنبه ۸ مردادماه در رشت با برتری دو بر صفر داماشی‌ها به پایان رسیده بود دیدار برگشت نیز با نتیجه دو بر یک خاتمه یافت تا لاجوردی پوشان در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه پرگل ۴ بر یک برابر نماینده تهران به پیروزی رسیده و به عنوان تیم چهارم از رقابت‌های لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور جواز حضور در فصل آتی لیگ دسته دوم کشور را کسب کند‌.

در دقیقه ۷ تک گل بنیامین ورزش تهران و دو گل داماش را سیامک علیزاده در دقیقه ۷۱ از روی نقطه پنالتی و مهرگان گلبرگ در دقیقه ۸۹ به ثمر رساندند.

آخرین حضور تیم فوتبال داماش گیلان در رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور به فصل ۹۸-۹۷ برمی گردد که پس از این فصل یعنی در فصل ۹۹-۹۸ مسئولان وقت این باشگاه با خرید امتیاز لیگ یکی اروند خرمشهر به مدت یک فصل داماشی‌ها را لیگ یکی کردند اما این امتیاز لیگ یکی پس از یک فصل حضور داماش در این رقابت‌ها با شکایت باشگاه اروند خرمشهر به دلیل عدم دریافت مبلغ توافق شده با باشگاه گیلانی استرداد شد.

پس از استرداد امتیاز از باشگاه داماش؛ این باشگاه با خرید امتیاز دسته سومی کانیاو اشنویه در مرحله نخست لیگ سه شرکت کرد و در پایان نخستین سال حضورش در این رقابت‌ها توانست بار دیگر به لیگ دو بازگردد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار