برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول - یکشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱
پیام توس مشهد - شهرداری نوشهر - ساعت ۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
مس نوین کرمان - داماشیان گیلان - ساعت ۱۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
آریو اسلامشهر - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
شهدای رزکان کرج - شهدای بابلسر - ساعت ۱۶ - ورزشگاه انقلاب کرج
شهید قندی یزد - شهرداری بم - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه شهید نصیری یزد
شهرداری ماهشهر - نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شاهین شهرداری بوشهر - مناطق نفت خیز جنوب - ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
فولاد نوین اهواز  -نود ارومیه- ساعت ۱۸ - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

دوشنبه یازده مهرماه ۱۴۰۱
اترک بجنورد - پانیک تالش - ساعت ۱۵ - ورزشگاه تختی بجنورد
ویستا توربین تهران - ایمان سبز شیراز - ساعت ۱۶ - ورزشگاه غدیر تهران
سپیدرود رشت - شهید اورکی اسلامشهر - ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار جنگل رشت
اسپاد الوند تهران - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۶ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر)-ماشین سازی تبریز - ساعت ۱۶ - ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
فولاد هرمزگان - پاس همدان- ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

هفته دوم - یکشنبه ۱۷ مهرماه ۱۴۰۱
شهرداری بم - شاهین شهرداری بوشهر - ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
داماشیان گیلان - آریو اسلامشهر - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهرداری نوشهر - شهدای رزکان کرج - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر
نیروی زمینی تهران - شهید قندی یزد - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه غدیر  تهران
مناطق نفت خیز جنوب - مس نوین کرمان - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران
شهرداری بندرعباس - پیام توس مشهد - ساعت ۱۶:۳۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱
شهدای بابلسر - شهرداری ماهشهر - ساعت ۱۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهید اورکی اسلامشهر - اسپاد الوند تهران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
پانیک تالش - ویستا توربین تهران - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه پوریای ولی تالش
پاس همدان - سپیدرود رشت - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ماشین سازی تبریز - اترک بجنورد - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نود ارومیه - فولاد هرمزگان - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه
بعثت کرمانشاه - مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر)۱۵:۳۰ - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه آزادی کرمانشاه
ایمان سبز شیراز - فولاد نوین اهواز - ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه حافظیه شیراز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار