• کد خبر:۱۱۹۲۳۷
پارس جنوبی جم 2 - ون‌پارس 1؛
  • ۱۸:۰۰
  • ۰۶/مهر/۱۴۰۱

کامبک به سمت صدر با دبل غریبی

پارس جنوبی در شرایطی با نتیجه 2 بر 1 موفق به شکست نماینده اصفهان شد که در نیمه نخست با شکست یک بر صفر راهی رختکن شده بود.
کامبک به سمت صدر با دبل غریبی
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دو تیم پارس جنوبی و ون پارس در شر ایطی در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر مقابل هم صف آرایی کردند که نماینده اصفهان پس از کنار گذاشتن سعید جهانگیری در دیدار هفته پنجم مقابل خیبر شکست خورده بود و شاگردان رزاقی راد هم با پس از شکست سنگین و غیرمنتظره مقابل شمس آذر با دو تساوی پیاپی به هفته ششم رسیده بودند.

در دقیقه 15 این مسابقه پوریا شایسته روی فردین نجفی مرتکب پنالتی شد تا ایمان کیانی پشت توپ بایستد و گل اول مسابقه را وارد دروازه روزبه سینکی کند.

پس از این گل شاگردان رزاقی راد فرصت‌هایی بر روی دروازه ون پارس با ضربات کرنر و شوت هایی از پشت محوطه جریمه ایجاد کردند. در یکی از جدی ترین موقعیت های پارس جنوبی که عوامل این تیم اعتقاد به ضربه پنالتی داشتند در دقیقه 21 رخ داد که آنها معتقد بودند توپ در محوطه جریمه به دستان بازیکن ون پارس برخورد کرده است.

با تمام اینها نیمه اول به سود تیم میهمان تمام شد؛ شاگردان رزاقی راد در نیمه دوم برای جبران نتیجه وارد زمین شدند و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم شرایط بازی به سود تیم میزبان تغییر کرد و آنها موفق به گرفتن دو پنالتی شدند که هر دو پس از برخورد توپ به دست بازیکن حریف با سوت داور پنالتی اعلام شد تا میلاد غریبی هر دو پنالتی را به ثمر برساند و با گل های او در دقایق 64 و 72 تیم پارس جنوبی جم به بازی برگشت.

پس از این گل ون پارس که چیزی برای از دست دادن نداشت جلو کشید و موقعیت هایی هم ایجاد کرد ولی در روز خوب روزبه سینکی نتوانستند کاری از پیش ببرند و درنهایت سه امتیاز این مسابقه به حساب شاگردان رزاقی راد واریز شد.

با این پیروزی تیم پارس جنوبی جم 9 امتیازی شد و توانست خودش را به رده هفتم جدول رده بندی برساند و از سوی دیگر تیم ون پارس که با کنار گذاشتن سعید جهانگیری به دنبال کسب نتایج بهتر بود از دو بازی قبلی هیچ امتیازی به دست نیاورده تا یک رتبه بالاتر از تیم بحران زده امید وحدت با 4 امتیاز رتبه هفدهم را در اختیار داشته باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار