• کد خبر:۱۱۹۲۴۲
فجرسپاسی یک - شمس آذر قزوین صفر؛
  • ۱۸:۵۰
  • ۰۶/مهر/۱۴۰۱

مدعی مهربان!/ روز بد شاگردان دقیقی

دو مهاجم زوج فجرسپاسی با درخشش خود دومین برد متوالی را برای این تیم به ارمغان آوردند.
مدعی مهربان!/ روز بد شاگردان دقیقی
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال فجرسپاسی در ادامه روند درخشان خود توانست در روز بد شاگردان سعید دقیقی در شمس آذر این تیم را با تک گل علی آل کثیر شکست دهد.

این بازی ابتدا با برتری شمس آذر همراه بود. شاگردان سعید دقیقی در دقیقه ۱۰ روی اشتباه یوسف بهزادی دروازه بان فجرسپاسی یک ضربه دو ضرب در چند قدمی خط دروازه فجر بدست آوردند قزویننی ها این فرصت را داشتند تا از ضربه آزادی که داخل محوطه جریمه برای آن‌ها به دست آمد؛ به گل برسند اما مقاومت رسول بهاروندی دفاع فجر مانع از فروپاشی دروازه شیرازی‌ها شد. در ادامه باز هم شمس آذر موقعیت گلزنی به دست آورد که با بی دقتی مهاجمش از دست رفت.

شروع نیمه دوم بهترین فرصت برای فجر بود که به گل برسد. علی آل کثیر در دقیقه ۴۷ از پاس حسین مهربان نهایت استفاده را برد و پس از دریبل مدافع حریف توپ را به کنج دروازه فرستاد و گل زیبایی به ثمر رساند. در ادامه فجر باز هم موقعیت گلزنی به دست آورد که شوت مهربان را دروازه‌بان شمس مهار کرد ‌و در نهایت بازی با همان یک گل به سود شاگردان رجب‌زاده به پایان رسید.

دومین برد متوالی فجر در شرایطی رقم خورد که این تیم هفته پیش نیز با هنرنمایی حسین مهربان و علی آل کثیر برابر سایپا به پیروزی رسیدند. در آن بازی پاس در عمق علی آل کثیر سبب شد تا حسین مهربان در موقعیت تک به تک با مهرداد بشاگردی دروازه بان سایپا قرار بگیرد و در نهایت بتواند دروازه نارنجی پوشان پایتخت را به ثمر برساند حالا مهربان در بازی این هفته یک پاس گل نیز داد تا فجر با درخشش دو مهاجم زوج خود با کسب 6 امتیار طی دو هفته به صدر جدول لیگ نزدیک شود. 

فجر با پیروزی مهمی که به دست آورد ۱۲ امتیازی شد و به رده دوم جدول رسید. شمس آذر نیز با ۱۳ امتیاز کماکان صدرنشین جدول مسابقات لیگ یک است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار