• کد خبر:۱۱۹۲۴۳
خیبر خرم آباد یک - استقلال خوزستان یک؛
  • ۱۹:۵۵
  • ۰۶/مهر/۱۴۰۱

فرصت سوزی خیبر با یک اشتباه بزرگ کاپیتان

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در دیدار برابر استقلال خوزستان به تساوی یک بر یک رضایت داد.
فرصت سوزی خیبر با یک اشتباه بزرگ کاپیتان
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در یکی از مهم ترین دیدارهای هفته ششم لیگ یک تیم فوتبال خیبر خرم آباد میزبان تیم استقلال خوزستان بود؛ این دیدار که قرار بود از ساعت 17:30 آغاز شود با نیم ساعت تاخیر و از ساعت 18 آغاز شد.

خیبر خرم آباد که قبل از این دیدار مجموعا طی 253 دقیقه به گل دست نیافته و در دو دیدار خانگی خود طعم پیروزی را نچشیده بود در این مسابقه به امید گلزنی و برد وارد زمین شد و از همان دقایق ابتدایی مسابقه موقعیت هایی را بر روی دروازه حریف خود ایجاد کرد اما استفاده استقلال خوزستان از تاکتیک ضد حمله و بازیکنان سرعتی خود در کناره های زمین سبب شد تا خیبر بدنبال کنترل ضد حملات و بازیکنان سرعتی تیم آبی پوش زمین شود و نیمه نخست نیز با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم برنامه و تاکتیک استقلال خوزستان تغییری نکرد اما در مقابل خیبر با هدف کسب نخستین برد دیدار خانگی خود در فصل جاری وارد زمین شد و بازی هجومی را به نمایش گذاشت در سوی مقابل نیز استقلال خوزستان بر روی ضد حملات و سرعت بازیکنان کناری خود مخصوصا ایمان رازانی موقعیت هایی بر روی دروازه خیبر ایجاد کرد اما نتوانست از این موقعیت ها استفاده کرده و گلی به ثمر برساند. 

در شرایطی که همه حاضرین در ورزشگاه تختی خرم آباد منتظر گلزنی خیبری ها بودند اما در دقیقه 58 استقلال خوزستان بر روی اشتباه محسن طرهانی مدافع و کاپیتان سفید پوشان خرم آبادی توسط علی وزیری پناه به گل رسید. بعد از آن خیبری ها برای جبران گل خورده تلاش کردند و در نهایت حسین شهابی در دقیقه 73 به زیبایی تمام بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم به یک امتیاز برسند.

با این نتیجه خیبر 10 امتیازی شد و در رده ششم جدول قرار گرفت. استقلال خوزستان نیز جمع امتیازات خود را به عدد 8 رساند تا جایگاه نهم جدول را تصاحب کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار