• کد خبر:۱۱۹۲۴۵
استقلال ملاثانی یک - آرمان‌گهر یک؛
  • ۲۰:۰۵
  • ۰۶/مهر/۱۴۰۱

ملاثانی فرصت صدرنشینی را از دست داد

استقلال ملاثانی فرصت برتری در آخرین بازی هفته و صدرنشینی را از دست داد.
ملاثانی فرصت صدرنشینی را از دست داد
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در آخرین بازی هفته ششم لیگ یک تیم‌های استقلال ملاثانی و آرمان‌گهر سیرجان از ساعت ۱۸ امروز مقابل هم قرار گرفتند.

استقلال ملاثانی که با توجه به شکست شمس‌آذر قزوین در دیدار همزمان، در صورت کسب پیروزی در مسابقه امروز مقابل آرمان‌گهر می‌توانست به صدر جدول لیگ دسته اول ایران صعود کند، به یک امتیاز خانگی برابر سیرجانی‌ها رضایت داد.

این دیدار در نیمه نخست با دقایقی تاخیر آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی استقلال ملاثانی موفق شد توسط حمزه خضیراوی در دقیقه ۹ موفق به گل برتری دست یابد، برتری شاگردان اشکش خیلی دوام نداشت و آرمان‌گهر سیرجان در دقیقه ۲۰ توسط سجاد حسامی کار را به تساوی کشاند.

نیمه دوم این دیدار به مانند نیمه نخست با تاخیر چند دقیقه ای آغاز شد بود در این نیمه تلاش بازیکنان دو تیم برای زدن گل برتری ثمری نداشت تا در نهایت این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کند و نتیجه‌ای باب میل تمام مدعیان صعود لیگ دسته اول فوتبال ایران رقم بخورد.

تیم فوتبال استقلال ملاثانی با این تساوی خانگی ۱۲ امتیازی شد و با یک امتیاز کمتر نسبت به شمس‌آذر قزوین در جایگاه دوم جدول لیگ یک ایستاد و آرمان‌گهر سیرجان نیز که در صورت برتری به رتبه سوم می‌رسید، با این نتیجه ۹ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار