• کد خبر:۱۱۹۲۴۸
بر تمام دقایق بازی سوار بودیم؛
  • ۲۰:۳۰
  • ۰۶/مهر/۱۴۰۱

رجب زاده: جوگیر نمی شوم اما بازیکنانم واقعاً بی نظیرند

صحبتهای مهدی رجب زاده سرمربی تیم فجرسپاسی در نشست خبری پس از دیدار برابر شمس آذر قزوین

به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهدی رجب زاده که در ششمین هدایت رسمی فجر، توانست نخستین شکست را به صدرنشین رقابت ها تحمیل کند، در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا باید پیروزی در این بازی حساس و مهم را به مجموعه باشگاه و هواداران تبریک بگویم. از هواداران تشکر می کنم که با عشق از این تیم حمایت می کنند.

وی در خصوص مسائل فنی بازی گفت: بچه های ما تنها در ۲۰ دقیقه نخست، نتوانستند بازی خوبی را انجام دهند. بهرحال حریف صدرنشین رقابت ها بود و شاید بچه ها تحت تاثیر عملکرد بازی های قبل این تیم قرار گرفته بودند، اما در ادامه سوار بر بازی شدند. بچه های ما خیلی خوب کارهای ترکیبی را انجام دادند و توانستیم به خوبی بازی را بگردانیم و در همان نیمه اول هم به دو موقعیت خوب رسیدیم که تبدیل به گل نشدند. با این حال پس از پایان نیمه نخست احساس می کردم امروز روز خوب بچه هاست.

رجب زاده افزود: در نیمه دوم نمایش بچه ها عالی بود. تیم خود را پیدا کرد و بجز گلی که زدیم، می توانستیم به شش گل دیگر هم دست پیدا کنیم. باید خیلی بیشتر روی ضربات نهایی کار کنیم. در رختکن به بچه ها گفتم که یک بار ممکن است حاشیه امنیت یک گله، ما را به پیروزی برساند. در سایر بازی ها نباید به یک گل دلخوش کنیم چون یک توپ مرده در دقایق پایانی ممکن است نتیجه بازی را تغییر دهد.

کاپیتان پیشین فجری ها ادامه داد: این بچه ها بی نظیرند و من را یاد تیم رویایی سال ۷۸ فجر می اندازند که مرحوم  محمود یاوری ساخته بود. نمی خواهم جوگیر شوم و خیلی زود از موفقیت های آینده صحبت کنم، اما مجموعه تیم ما از مدیرعامل باشگاه گرفته تا همه زحمتکشان، بازیکنان و مربیان تیم، بسیار بی حاشیه و کارآمد هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار