• کد خبر:۱۱۹۲۵۱
تا زمانی که هستم با تمام وجود تلاش می کنم؛
  • ۲۰:۴۰
  • ۰۶/مهر/۱۴۰۱

دقیقی: دلیل بازی بدمان غرور و ساده انگاری بازیکنان بود

سرمربی شمس آذر قزوین می گوید دلیل بازی بد تیمش برابر فجرسپاسی غرور و ساده انگاری بازیکنانش در این مسابقه بوده است.
دقیقی: دلیل بازی بدمان غرور و ساده انگاری بازیکنان بود
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سعید دقیقی در نشست خبری پس از پایان بازی برابر فجرسپاسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در نیمه نخست بازی برتری را به نمایش گذاشتیم و در ۴۰ دقیقه ابتدایی حاکم مطلق زمین بودیم. اما از این دقیقه به بعد، همه چیز را به فجر واگذار کردیم.

وی افزود : پس از اینکه در اوایل نیمه دوم گل خوردیم، بازی بسیار بی برنامه و بی کیفیتی را به نمایش گذاشتیم، به طوری که فجر می توانست گل های بعدی را هم وارد دروازه ما کند. فکر می کنم دلیل این بازی بد، غرور و ساده انگاری بازیکنان بود. باید از این بازی درس بگیریم، چون فوتبال همین است و امروز روز خوب ما نبود.

سرمربی شمس آذر در خصوص قضاوت این دیدار اظهار داشت: جدا از برخی صحنه ها که داور می توانست تصمیمات بهتری بگیرد، در دو صحنه برخورد توپ با دست بازیکنان حریف می توانست تعیین کننده باشد که داور به راحتی از این صحنه ها گذشت.

وی که هفته گذشته از هدایت این تیم استعفا داده بود، در خصوص تاثیر این تصمیم در نتیجه بازی مقابل فجر گفت: شاید اگر تا دقیقه ۴۰ آن فوتبال خوب را به نمایش نگذاشته بودیم، می توانستم بگویم استعفای هفته قبلم تاثیری در این نتیجه داشته. اما دیدید که بچه ها داشتند کارشان را به خوبی انجام می دادند.

دقیقی افزود : به هرحال من زحمات زیادی برای این تیم کشیده ام و اگر هم استعفا دادم، هدفم این بود که سری گله ها را مطرح کنم. نباید از این حقیقت به سادگی بگذریم که مدیران باشگاه شمس آذر به فوتبال شهر قزوین کمک بسیاری کرده اند و کم و کاستی ها را هم با صحبت هایی که انجام دادیم، حل کردیم. مطمئن باشید تا زمانی که اینجا باشم با تمام وجود برای رشد فوتبال شهرم تلاش خواهم کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار