ساعت جدید مسابقات هفته های چهارم، پنجم و ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.
 به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه جدید مسابقات هفته های چهارم تا ششم لیگ دسته دوم که ساعت مسابقات آن تغییر کرده به شرح زیر است:

هفته چهارم - جمعه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۱
داماشیان گیلان - شهرداری نوشهر- ساعت ۱۵ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری بندرعباس - شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۶ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مناطق نفت خیز جنوب - کیان سام بابل- ساعت ۱۶ - ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران
شهرداری ماهشهر - شهید قندی یزد- ساعت ۱۶ - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

شنبه ۳۰ مهرماه ۱۴۰۱
ایمان سبز شیراز - فولاد هرمزگان - ساعت ۱۴:۴۵ - ورزشگاه بعثت شیراز
بعثت کرمانشاه - ویستا توربین تهران - ساعت ۱۵ - ورزشگاه آزادی کرمانشاه

هفته پنجم - پنجشنبه ۵ آبان ماه ۱۴۰۱
کیان سام بابل - شهرداری بم - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه هفت تیر بابل
شهدای رزکان کرج - شهید قندی یزد - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه انقلاب کرج
مس نوین کرمان - شهدای بابلسر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه
شهرداری نوشهر - مناطق نفت خیز جنوب - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدا نوشهر
داماشیان گیلان - شهرداری بندر عباس - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
آریو اسلامشهر - نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
شاهین تابان بوشهر - شهرداری ماهشهر - ساعت ۱۶ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

جمعه ۶ آبان ماه ۱۴۰۱
پانیک تالش - ایمان سبز شیراز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه پوریای ولی تالش
اترک بجنورد - پاس همدان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی بجنورد
مس سونگون - سپید رود رشت - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
ویستا توربین تهران - شهید اورکی اسلامشهر - ساعت ۱۵ - ورزشگاه غدیر تهران
فولاد هرمزگان - اسپاد الوند تهران - ساعت ۱۶ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فولاد نوین اهواز - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۶ - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته ششم - چهارشنبه ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۱
شهدای رزکان کرج - داماشیان گیلان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری بم - شهرداری نوشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهدای بابلسر - اریو اسلامشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدا سیمرغ
نیروی زمینی تهران - کیان سام بابل - ساعت ۱۵ - ورزشگاه غدیر تهران
شهید قندی یزد - شاهین تابان بوشهر - ساعت ۱۵ - ورزشگاه شهید قندی یزد
شهرداری ماهشهر - مس نوین کرمان - ساعت ۱۵:۴۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

پنجشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۱
اسپاد الوند تهران - مس سونگون - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه امام رضا(ع) تهران
بعثت کرمانشاه - نود ارومیه - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه آزادی کرمانشاه
پاس همدان - ویستا توربین تهران - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
سپید رود رشت - اترک بجنورد - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهید اورکی اسلامشهر - فولاد وین اهواز - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
فولاد هرمزگان - پانیک تالش - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مناطق نفت خیز جنوب - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهدای صنعت نفت  گچساران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار