• کد خبر:۱۱۹۷۵۱
شگفتی‌سازی 3 تیم/چهره تیم های صعود کننده به مرحله سوم مشخص شد؛

نتایج کامل مسابقات مرحله دوم جام حذفی

با برگزاری مسابقات مرحله دوم جام حذفی کشور چهره تیم های صعود کننده به دور سوم این مسابقات مشخص شد.
نتایج کامل مسابقات مرحله دوم جام حذفی
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مسابقات مرحله دوم جام حذفی کشور با حضور تیم های دسته دومی روز گذشته و امروز برگزار و در پایان چهره تیم های صعود کننده به دور سوم این رقابت ها مشخص شد. در این مرحله از رقابت ها تیم های هرنگ جوان بستک هرمزگان و پشتیبانی نزاجای شمال شرق کشور به ترتیب با حذف تیم های دسته دومی نیروی زمینی تهران و مس نوین کرمان نخستین شگفتی رقابت های جام حذفی در مرحله دوم را خلق کردند. تیم ابوذر کنگان نیز با برتری برابر تیم پارس بندرکیانشهر به دور سوم صعود کرد تا سومین تیمی باشد که با صعود به مرحله بعدی شگفتی ساز در این رقابت ها شده است.

در این مرحله شاهین تابان بوشهر نیز از حضور در رقابت ها انصراف داد تا تیم ستارگان کرمانشاه بدون انجام مسابقه به مرحله بعدی راه یابد. پانیک تالش نیز با عدم حضور تیم پیام شرق قائن نماینده استان خراسان جنوبی در جمع صعود کنندگان به مرحله بعدی قرار گرفت.

با نتایج بدست آمده 14 تیم پشتیبانی نزاجای شمال شرق کشور، ایمان سبز شیراز، هرنگ جوان بستک هرمزگان، آریو اسلامشهر، پاس همدان، داماش گیلان، پانیک تالش، ستارگان کرمانشاه، شهید اورکی اسلامشهر، بعثت کرمانشاه، داماش پارسه تهران، شهدای بابلسر، نود ارومیه، ابوذر کنگان با برتری حریفان به مرحله سوم راه یافتند.

مرحله سوم بر اساس آئین نامه مسابقات جام حذفی با حضور تیم های صعود کننده از مرحله دوم و کلیه تیم های حاضر در رقابت های لیگ یک برگزار خواهد شد.

با اعلام کمیته مسابقات مرحله سوم جام حذفی روزهای 20 و 21 آذرماه برگزار خواهد شد.

نتایج کامل مسابقات مرحله دوم جام حذفی به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۱

پشتیبانی نزاجای شمال شرق خراسان رضوی 3 - مس نوین کرمان 1
گلزنان تیم میزبان: امیرحسین جعفری (3گل)
گلزنان تیم میهمان: حسن شاهرخ آبادی

ایمان سبز شیراز 3 - قیام ابهر 0
گلزنان تیم میزبان: محمد آل خمیس - حسین برزگر - نامعلوم

نیروی زمینی تهران 0 (3) - هرنگ جوان بستک هرمزگان 0 (4)

آریو اسلامشهر 1 - وحدت آغشت البرز 0
گلزنان تیم میزبان: مهدی اسلامی

پاس همدان 2 - غفاری تاکستان 0
گلزنان تیم میزبان: محسن وفائی (2گل)

داماش گیلان 1 - فولاد هرمزگان 0
گلزنان تیم میزبان: احسان محروقی

پانیک تالش 3 - پیام شرق قائن 0 (عدم حضور نماینده استان خراسان جنوبی)

ستارگان کرمانشاه 3 - شاهین تابان بوشهر 0 (انصراف شاهین)

پنجشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۱

شهید اورکی اسلامشهر 6 - کیای شاهرود 0
گلزنان تیم میزبان: یاسر حاتم زاده (2گل) - جواد زینلی (2گل) - علی اصغر کریمی - علیرضا تقدیری

بعثت کرمانشاه 2 - شهید قندی یزد 1
گلزنان تیم میزبان: ایوب سبحانی پور (2گل)
گلزنان تیم میهمان:حامد عظیمی

داماش تهران 3 - پولاد اکسین ایذه 0
گلزنان تیم میزبان: علیرضا زارع - میلاد احمدی - مجید لطفی 

شهدای بابلسر 3 (7)- ویستاتوربین تهران 3 (6)
گلزنان تیم میزبان: علی ابراهیمی - امیرحسین اسماعیل زاده (2گل)
گلزنان تیم میهمان: مهدی دهمست - مهدی قاسمعلی - محمد سوادکوهی

نود ارومیه 1 - پدیده صنعت مبارکه اصفهان 0
گلزنان تیم میزبان: اکبر صفرزاده (پنالتی)

ابوذر کنگان 2 - پارس بندر کیاشهر 0
گلزنان تیم میزبان: اسحاق چوری (2گل)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار