• کد خبر:۱۱۹۷۶۷
دریای کاسپین بابل 3 - فجرسپاسی صفر؛
  • ۱۶:۲۷
  • ۲۱/آبان/۱۴۰۱

بحران در اردوگاه تیم مدعی/فجر در شکست دبل کرد!

تیم فوتبال دریای کاسپین بابل موفق شد با برتری قاطع سه بر صفر برابر فجرسپاسی دومین شکست متوالی را به این تیم تحمیل کرد.
بحران در اردوگاه تیم مدعی/فجر در شکست دبل کرد!
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ هفته سیزدهم لیگ دسته اول عصرامروز در شهرهای مختلف برگزار شد که تیم دریای کاسپین بابل با شرایطی عجیب میزبان تیم فجرسپاسی بود.

بابلی ها در شرایطی با نتیجه سه بر صفر مهمان شیرازی خود را بدرقه کردند که شنیده می شود شب گذشته با تصمیم مدیران به هتل نرفتند و صبح ‌امروز‌ با برگزاری جلسه ای با مالک این تیم روانه‌ ورزشگاه هفتم تیر شدند.

فجری ها تا قبل از این دیدار در یازده هفته فقط ۶ گل دریافت کرده بودند اما در این دیدار سه بار دروازه خود را باز شده دیدند.

گل اول دریا در دقیقه ۱۸ روی ارسال سینا قنبر پور و ضربه علی محمدی مهاجم ۲۰ ساله تیم دریا به ثمر رسید.

در دقیقه ۲۶ این دیدار شوت دیدنی سینا قنبرپور از فاصله 20 متری وارد دروازه فجر شد تا بابلی ها به گل دوم خود برسند.

دقایقی بعد پاس عالی محمد حسین پور پشت دفاع راست فجری ها با فرار مهرداد حیدری همراه شد که مدافع فجر با خطا حیدری را سرنگون کرد تا داور نقطه پنالتی را اعلام کند که حیدری پشت ضربه‌پنالتی ایستاد ‌و با ضربه ای به سمت راست خود دروازه یوسف بهزادی را باز کرد.

از حواشی این دیدار می توان به حضور حداقل ۳۰۰ نفری هواداران دریا روی ساختمان اطراف ورزشگاه، بارش باران در نیمه دوم و کیفیت پایین چمن ورزشگاه هفتم تیر اشاره کرد.

در پایان هفته سیزدهم تیم دریای کاسپین بابل با این سه امتیاز ۱۳ امتیازی و در رده دوازدهم قرارگرفت. فجری ها هم با این شکست ۲۰ امتیازی و خود را در رده سوم‌ جدول می بینند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار