• کد خبر:۱۱۹۷۷۰
استقلال ملاثانی صفر - پارس جنوبی جم صفر؛
  • ۱۶:۳۸
  • ۲۱/آبان/۱۴۰۱

دشت یک امتیازی استقلال با جنگ روانی اشکش!

تیم فوتبال پارس جنوبی با وجود یک یار کمتر نمایش قابل قبول برابر استقلال ملاثانی داشت و در نهایت به تساوی بدون گل برابر این تیم رضایت داد.
دشت یک امتیازی استقلال با جنگ روانی اشکش!
به گزارش وب سایت دی اسپورت، در یکی از بازی های حساس هفته سیزدهم لیگ دسته اول تیم های استقلال ملاثانی و پارس جنوبی جم در خوزستان مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی برنده نداشت.

در نیمه اول این بازی تلاش بازیکنان دو تیم نتیجه ای در برنداشت تا بازی بدون گل به پایان برسد. دو تیم در نیمه دوم به دنبال آن بودند تا بتوانند از فرصت‌های به‌دست آمده بهتر استفاده کنند و به گل برسند اما باز هم به هدف شان نرسیدند.

یکی از اتفاق ویژه این مسابقه پنالتی‌ای بود که مهاجم پارس جنوبی در نیمه دوم از دست داد؛ در دقیقه 63 بازی تیم بوشهری صاحب یک ضربه پنالتی شد که اعتراض تیم میزبان را نیز در پی داشت البته اعتراض کادرفنی استقلال ملاثانی به ویژه ابراهیم اشکش در کنار زمین پس از اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی به نظر می رسید بیشتر در راستای برهم زدن تمرکز بازیکنان تیم میهمان خصوصا پنالتی زن این تیم باشد که همین موضوع سبب وقفه حدود 7 الی 8 دقیقه ای در مسابقه شد؛ اما با این وجود پس از این چند دقیقه توقف مسابقه دو تیم به زمین بازگشتند و در نهایت مرتضی آقاخان این پنالتی را به دست دروازه‌بان حریف کوبید تا علاوه بر اینکه بهترین فرصت پارس جم برای رسیدن به 3 امتیاز از دست بدهد به نوعی سبب به نتیجه رسیدن جنگ روانی تیم میزبان شود. دومین اتفاق ویژه این مسابقه اخراج امین رضایی از پارس جنوبی جم بود که سبب شد این تیم حدود 25 دقیقه تا پایان مسابقه ده نفره به کار خود ادامه دهد. 

با این نتیجه استقلال ملاثانی 19 امتیازی شد و رتبه پنجم خود را حفظ کرد؛ پارس جنوبی نیز با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل پایین‌تر نسبت به استقلال و سایپا در رده هفتم قرار گرفته است. نتیجه ای که دو تیم را همچنان بالانشین نگه می‌دارد و به نظر می‌رسد رقابت آنها برای رسیدن به لیگ برتر ادامه دار باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار