• کد خبر:۱۱۹۷۷۲
چوکای تالش 1 - ون پارس اصفهان 2؛
  • ۱۶:۵۳
  • ۲۱/آبان/۱۴۰۱

شکست چوکا در روز فرصت سوزی مهاجم سابق پرسپولیس

چوکا در روزی که می‌توانست در همان دقایق ابتدایی با دو گل پیش بیفتد بازی را دو بر یک به ون پارس واگذار کرد.
شکست چوکا در روز فرصت سوزی مهاجم سابق پرپسولیس
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در یکی از بازی‌های حساس برای نیمه دوم جدول لیگ یک، چوکا تالش میزبان ون پارس اصفهان بود. از آنجایی که دو تیم در پایین جدول قرار داشتند پیروزی در این مسابقه بسیار برای‌شان پراهمیت بود که در نهایت ون پارس دو بر یک چوکا را شکست داد.

در دقیقه ۱۱ مسابقه چوکا توسط میعاد یزدانی به گل اول رسید و پنج دقیقه بعد صاحب یک ضربه پنالتی شد و بهترین فرصت را برای قطعی کردن پیروزی داشت. رضا کرملاچعب، مهاجم اسبق پرسپولیس پشت این توپ ایستاد اما نتوانست آن را به گل تبدیل کند تا امیدهای ون‌پارس زنده شود.

اصفهانی‌ها تنها سه دقیقه بعد از پنالتی چوکا یعنی در دقیقه ۲۰ با گل ابوذر صفرزاده کار را به تساوی کشیدند. نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر یک پایان یافت.

در نیمه دوم این مسابقه و در دقیقه ۶۸ علی آزادمنش گل دوم ون پارس را زد تا تالشی‌ها در خانه در آستانه یک شکست دیگر قرار بگیرند. در ادامه تلاش‌های چوکا بی ثمر ماند و بازی با نتیجه دو بر یک به سود ون پارس اصفهان به پایان رسید.

چوکا با این شکست ۴امتیازی ماند و به قعر جدول سقوط کرد‌. ون پارس نیز با این ۳امتیاز ارزشمند ۱۳ امتیازی شد و اوضاع خود را در جدول بهبود بخشید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار