اختصاصی دی اسپورت؛

نتایج کامل مسابقات هفته سوم مرحله نخست لیگ سه

هفته سوم مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم باشگاه کشور امروز با برگزاری دو مسابقه از گروه اول و پنجم این رقابت‌ها به پایان رسید.
نتایج کامل مسابقات هفته سوم مرحله نخست لیگ سه
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ نتایج کامل و جداول رده بندی مسابقات مرحله نخست لیگ سه در پایان هفته سوم به شرح زیر است:

*گروه اول: جمعه ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱
نادر مشهد 1 - شهرداری کرج 1
استقلال نوین بجنورد 0 - شاهین گرجی محله بهشهر 0

یکشنبه ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱
یاران هادی نوروزی (شهید سجودی) بابل 2 - استقلال جنوب تهران 0

دوشنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۱
پشتیبانی نزاجای خراسان رضوی 4 - شهرداری گنبد 1
وحدت آغشت البرز 0 - شریعت نوین مشهد 0

سه شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱  
کیای شاهرود 0 - ستارگان سرخ تهران 2

نتایج کامل مسابقات هفته دوم مرحله نخست لیگ سه

*گروه دوم: جمعه ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱
میعاد مغان پارس آباد 1 - جوان نوین ساری 0
پاس گیلان 3 - پویا دیلم تهران 1
آرین سپند تهران 0 - ملوان ( ب) بندر انزلی 0
سرخپوشان پاکدشت 5 - فن آوران پیشرو اردبیل 1
فروشگاه علی قیدار 0 - شهرداری قائمشهر 2

شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱
سامیت نو قزوین 0 - امید حسن آباد قم 0

نتایج کامل مسابقات هفته دوم مرحله نخست لیگ سه

*گروه سوم: شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱
مقاومت تهران 2 - الماس تازه آباد چاف 2
سردار زند ملایر 3 - اروم اسپور ارومیه 1
عقاب تبریز 1 -  میثاق ائل تن ارومیه 0
وحدت رودبار 1 - پیشگامان فنون پارس تهران 0
داماش پارسه تهران 9 - شهرداری بانه 1

نتایج کامل مسابقات هفته دوم مرحله نخست لیگ سه

*گروه چهارم: شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱
تاراز چادگان 1 - پارسیان هارونی 0
زاگرس دهلران 0 - نفت و گاز گچساران 0
سرخپوشان برازجان 1 - یادآوران دوکوهه اندیمشک 0
پارسا باغملک 3 - شهدای بازی دراز کرمانشاه 0
خرم کشت افلاک 2 - اتحاد قلعه رئیسی 1 

نتایج کامل مسابقات هفته دوم مرحله نخست لیگ سه

*گروه پنجم:  شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱
بنتونیت سپاهان اصفهک طبس 2 - خلیج چابهار 0
پرسپولیس شیراز 3 - ابوذر باشت 1
منتخب کازرون 0 -  پادما یدک اصفهان 0
استقلال شوش 6 - متحد معزآباد رودان 1

سه شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱
هرنگ جوان بستک هرمزگان 3 - پولاد اکسین ایذه 2 

نتایج کامل مسابقات هفته دوم مرحله نخست لیگ سه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار