• کد خبر:۱۱۹۸۱۷
ساپیا 2 – آرمان گهر یک؛
  • ۱۵:۵۵
  • ۲۷/آبان/۱۴۰۱

پاسخ سه امتیازی تعویض طلایی فکری در عرض یک ربع!

تیم فوتبال سایپا با برد خانگی برابر آرمان گهر با یک پله صعودجای استقلال ملاثانی در رتبه پنجم جدول را گرفت.
پاسخ سه امتیازی تعویض طلایی فکری در عرض یک ربع!
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ هفته چهاردهم رقابتهای لیگ یک باشگاههای کشور عصر امروز با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد. در یکی از دیدارهای حساس این هفته تیم فوتبال سایپا از ساعت ۱۴ در ورزشگاه انقلاب کرج میزبان تیم آرمان گهر سیرجان بود.

سایپا با وجود این که هفته گذشته به دلیل حذف تیم شهر خودرو از جدول مسابقات با قرعه استراحت روبرو شده و بازیکنان این تیم به نسبت سایر تیم ها بیش از یک هفته از میادین دور بودند اما با این حال بازی خوب و تهاجمی را به نمایش گذاشتند و در دقابق ابتدایی فرصت گلزنی را با تصاحب یک ضربه پنالتی بدست آوردند. در دقیقه 20 ضربه رضا خالقی فر از روی نقطه پنالتی تبدیل به گل نشد تا دو تیم در پایان نیمه نخست با نتیجه مساوی بدون گل به رختکن بروند.

دقایق ابتدایی نیمه دوم همانند نیمه اول از سوی تیم سایپا تهاجمی آغاز شد. با گذشت 5 دقیقه از نیمه دوم ضربه اکبر آفاقی به هدف نشست و این گل می توانست سایپا را به سه امتیاز بازی برساند. اما این پایان کار نبود. آرمان گهر که دوست نداشت در این بازی بازنده باشد، بعداز گل چهره تهاجمی به خود گرفت و جبران گل خورده تنها 6 دقیقه طول کشید. ضربه سعید عزت آبادی پور تبدیل به گل شد و بازی به تساوی کشیده شد. 

محمود فکری در دقیقه 63 بازی از مرتضی خراسانی مهاجم جوان و باتجربه خود خواست وارد میدان شود و همین بازیکن در دقیقه 78 بازی موفق شد، گل دوم تیم سایپا را به ثمر برساند. بعد از این گل یک بار دیگر تیم آرمان گهر چهره تهاجمی به خود گرفت تا این بار هم گل خورده را جبران کند اما تیم میزبان با ادامه تعویض ها از سوی محمود فکری به خوبی بازی را اداره کرد و در نهایت بازی با نتیجه دو بر یک به سود سایپا به پایان رسید. 

سایپا با این پیروزی ارزشمند 22 امتیازی شد و با این روند بدون شک در هفته های آتی شانس بیشتری برای صعود به لیگ برتر پیدا خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار