• کد خبر:۱۱۹۸۱۹
شهرداری آستارا یک - استقلال ملاثانی صفر؛
  • ۱۶:۱۵
  • ۲۷/آبان/۱۴۰۱

دومین برد فصل آستارایی ها جنجال آفرین شد!

دومین برد فصل آستارایی ها برابر تیم استقلال ملاثانی در هفته چهاردهم رقم خورد.
دومین برد فصل آستارایی ها جنجال آفرین شد!
به گزارش .ب سایت دی اسپورت؛ شاگردان پیروز قربانی در هفته‌های گذشته لیگ یک شرایط خوبی سپری نکردند و با حضور در جایگاه پانزدهم، وضعیت پیچیده‌ای داشتند ولی آنها امروز در یک مسابقه خانگی مقابل استقلال ملاثانی نمایش فراتر از انتظاری ارائه دادند و توانستند با سه امتیاز این دیدار را پشت سر بگذارند.

تیم فوتبال شهرداری آستارا از ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه وحدت، یکی از مسابقات هفته چهاردهم لیگ دسته اول را مقابل تیم رده ششمی استقلال ملاثانی برگزار کرد و میزبان شاگردان ابراهیم اشکش بود.

شاگردان پیروز قربانی که آخرین بردشان را در هفته چهارم لیگ یک مقابل ون‌پارس اصفهان به دست آوردند و پس از آن در هشت بازی متوالی در کسب پیروزی ناکام بوده و سه شکست و پنج تساوی داشتند، امروز به این روند پایان دادند و مقابل تیم سرسخت استقلال ملاثانی به برتری رسیدند.

در شرایطی که نیمه اول بازی با تساوی بدون گل رو به پایان بود، تیم شهرداری آستارا در دقیقه اول وقت‌های اضافه توسط ناصر رضایی گلزنی کرد و با برتری یک بر صفر برابر استقلال ملاثانی به رختکن رفت.

شاگردان ابراهیم اشکش که پس از ۳۱ مسابقه شکست‌ناپذیری دو هفته قبل مقابل خیبر خرم‌آباد مغلوب شده و در دیدار اخیرشان هم به تساوی برابر پارس جنوبی جم رضایت داده بودند، امروز هم نتوانستند گل خورده برابر شهرداری آستارا را جبران کنند و با شکست به کارشان پایان دادند.

در پایان این مسابقه کادرفنی استقلال ملاثانی که در طول مسابقه و حتی در پایان نیمه نخست به نحوه قضاوت داور این دیدار اعتراض شدیدی داشتند با اعضای کادر شهرداری آستارا درگیر شدند که این درگیری به جلوی رختکن داوران نیز کشیده شد!

شاگردان قربانی با کسب پیروزی ارزشمند یک بر صفر در دیدار امروز که دومین برد فصل‌شان بود، ۱۲ امتیازی شدند و ضمن اینکه بالاتر از چادرملو قرار گرفتند، به رده چهاردهم جدول لیگ یک صعود کردند و استقلال ملاثانی نیز ۱۹ امتیازی ماند و با یک پله سقوط، در رتبه هفتم ایستاد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار