• کد خبر:۱۱۹۸۲۳
پارس جنوبی 1 - دریای بابل صفر؛
  • ۱۶:۳۷
  • ۲۷/آبان/۱۴۰۱

همانی زد که ایمان می‌خواست!/قیچی سه امتیازی قهرمانی

تیم فوتبال پارس جنوبی با برتری برابر دریای کاسپین بابل به روند رو به رشد خود تداوم بخشید.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، در یکی از دیدارهای هفته چهاردهم دو تیم پارس جنوبی و دریای بابل در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر رفتند.

این مسابقه برای هر دو تیم اهمیت ویژه‌ای داشت چرا که پارس جنوبی پس از دو هفته ناکامی برابر آرمان‌گهر و استقلال خوزستان از سه هفته اخیر روند خوبی را در پیش گرفته و در این مسابقه نیز  سعی داشت تا با کسب برد به روند رو به رشد خود تداوم ببخشد؛ در سوی مقابل دریای بابل که طی هفته‌های اخیر با مربیگری محسن ربیع خواه مدافع سابق پرسپولیس نتایج قابل قبولی را کسب کرده در تلاش بود ضمن ادامه روند مطلوبش؛ در جدول مسابقات خود را بالا بکشد. با این حال نیمه نخست این دیدار با وجود خلق موقعیت‌های گلزنی‌ روی دروازه‌‌ها با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم پارس جنوبی برای استفاده از امتیاز میزبانی و رسیدن به سومین برد خود طی چهار هفته منتهی به هفته چهاردهم با تعویض‌های رزاقی‌راد به قدرت تهاجمی خود را اضافه کرد و توانست در دقایق ابتدایی توسط مدافع مورد علاقه سرمربی جوان خود به تک گل پیروزی بخش دست یابد.

در دقیقه ۵۶ توپ ارسالی رضا بلیوند بر روی اوت دستی با ضربه بردگردان عرفان قهرمانی تبدیل به گل نخست پارس جنوبی شد تا شاگردان رزاقی‌راد را در آستانه کسب یک پیروزی خانگی ارزشمند دیگر قرار بگیرند. در ادامه تلاش تیم میهمان برای جبران نتیجه و به ثمر رساندن گل تساوی نتیجه‌ای در برنداشت تا مسابقه دو تیم در نهایت با برتری زنبورها خاتمه یابد.

پارس جنوبی با این پیروزی 22 امتیازی شد و با یک مسابقه کمتر نسبت به صدرنشین در رده ششم جدول قرار گرفته تا همچنان به بالاتر رفتن امیدوار باشد. دریای بابل نیز 13 امتیازی باقی ماند تا در رده دوازدهم حضور پیدا کند و همچنان در منطقه خطر باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار