• کد خبر:۱۱۹۸۳۹
به این نتیجه رسیدیم تا تغییر تاکتیک بدهیم؛

قهرمانی: شرایط صعود پارس جنوبی باید تکمیل‌تر شود

مدافع پارس جنوبی جم می گوید شرایط صعود این تیم باید در نیم فصل دوم تکمیل‌تر از نیم فصل نخست شود.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ پارس جنوبی جم در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ یک موفق شد تیم دریای کاسپین بابل را با تک گل زیبای عرفان قهرمانی شکست دهد و به روند مثبت نتیجه گیری خود پس از خروج از بحران مقطعی ادامه دهد.

ثبت گل زیبا و سه امتیازی توسط عرفان قهرمانی و روند مثبت نتیجه گیری پارس جنوبی دلایلی شد تا به سراغ این مدافع جوان طلایی پوشان جم برویم تا در خصوص مباحث مختلف تیم پارس جنوبی گفتگویی را با وی داشته باشیم.

قهرمانی در خصوص بازی برابر دریای کاسپین بابل اظهار داشت: در نیمه اول مالکیت توپ ما بیشتر از حریف بود و توانستیم با مالکیت بیشتر موقعیت‌های زیادی را دروی دروازه حریف ایجاد کنیم. هر چند طبیعی بود بعد از به ثمر رساندن گل و دقایق پایانی مسابقه تیم حریف برای اینکه نتیجه را جبران کند دقایقی روی دروازه ما فشاور بیاورد اما با تدابیری که کادرفنی داشت و تعویض و تغییر تاکتیکی که انجام دادند شرایط به سود ما برگشت و توانستیم چند موقعیت روی دروازه دریای بابل ایجاد کنیم که می توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم. در کل تیم دریای بابل تیم خوبی دیدیم و انتظاز نداشتیم چنین کیفیتی از خود نشان دهند.

قهرمانی: شرایط صعود پارس جنوبی باید تکمیل‌تر شود

مدافع پارس جنوبی در خصوص گل زیبا و سه امتیازی‌اش که سبب شد روند مثبت نتیجه گیری این تیم ادامه یابد گفت: سال گذشته صحنه‌ای شبیه به صحنه این گل در دیدار برابر آرمان‌گهر ثبت کردم منتهی با این تفاوت که آن صحنه توپ تبدیل به گل نشد اما خدارو شکر امسال توپ تبدیل به گل شد.

وی در خصوص اینکه ابتدای فصل تیم پارس جنوبی در خط دفاعی با توجه به کمبود بازیکن به دلیل مصدومیت با مشکل مواجه بود اما اکنون به نظر می رسد این مشکل با اضافه شدن مصدومان برطرف شده چرا که تیم پارس جنوبی در ۴ مسابقه گلی دریافت نکرده است بیان داشت: قبل از این ۴ هفته تمرکز ما بیشتر روی کارهای تهاجمی بود چرا که هر تیمی دوست دارد تیمی هجومی باشد در مقابل روی ضدحملات گل دریافت می کردیم و این کار را برای ما سخت می کرد به عنوان مثال شما بازی استقلال خوزستان ما را ببنید ما قبل از اینکه دو گل دریافت کنیم در موقعیت حمله بودیم که روی ضد حملات گل خوردیم به همین دلیل چون دیدیم ضربه می بینیم تغییر تاکتیک دادیم و از بازی با خوشه طلایی هم قسم شدیم و برنامه‌مان این شد که تمرکزمان بر روی این مسئله باشد که ابتدا گلی دریافت نکنیم و بعد به دنبال حمله باشیم. این را هم بگویم من و آقای رستمی تابحال زوج هم در خط دفاعی بازی نکرده بودیم و فکر کنم زوج ما در خط دفاعی جواب داده است.

قهرمانی: شرایط صعود پارس جنوبی باید تکمیل‌تر شود

قهرمانی در خصوص کم حوصله بودن هواداران بوشهری علی الخصوص هواداران پارس جنوبی و اینکه همین کم حوصلگی آنها استرس و هجمه‌هایی به این تیم وارد می کند گفت: چون این تیم در مقطعی در لیگ برتر حضور داشت و خاطرات خوشی هواداران بوشهری علی الخصوص هواداران جم در آن زمان تجربه کرده بودند الان هم دوست دارند تیم محبوب‌شان در لیگ برتر باشد و آن را در سطح اول فوتبال کشور ببینند انتظار بجایی هم دارند اما باید شرایط تیم برای صعود کامل‌تر باشد نمی گویم باشگاه شرایط را فراهم نکرده منظورم این است تیمی که می خواهد و هدفش صعود است باید موانع‌های سر راهش برداشته شود و در مسیر صعود هیچ مشکل و مانعی بر سر راه خود نبیند. آقای رضائیان قول دادند در نیم فصل دوم شرایط متفاوت تر از نیم فصل اول باشد و با یک انرژی بیشتری به مسابقات ادامه دهیم.

مدافع پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که اگر مشکلات و موانع موجود بر سر راه تیم پارس جنوبی برطرف شود آیا این تیم می تواند جزو صعود کنندگان به لیگ برتر باشد اظهار داشت: ببینید ما نمیگیم که مشکل مالی داریم و قراردادهایمان پرداخت نمی شود شاید تعهدات باشگاه دیرتر از موعد مقرر انجام شود اما در نهایت انجام می شود مشکل دریافتی نداریم. اما شما تیم‌های مدعی دیگر را نگاه کنید برای هر برد پاداش می گذراند و پس از برد هم پرداخت می کنند همه هم می شنوند و در جریان این مسئله هم هستند اما ما ۱۴ هفته بعد از برد پاداشی دریافت نکردیم نمی‌خواهم از حرف‌هایم اینطور برداشت شود که همه چیز را به پول و پاداش ربط می‌دهم منظورم من ایجاد انگیزه هست هر کسی در جایگاه خودش می تواند برای منِ بازیکن انگیزه ایجاد کند. قرار پاداش هم بخشی از آن انگیزه هست اما مراحل اداری خاصی در باشگاه پارس جنوبی به گونه‌ای است که امکان قرار پاداش وجود ندارد اگر مسائل این چنینی برطرف شود انگیزه ما بازیکنان نمی گویم ایجاد می شود می گویم مضاعف می شود. به نظر من به عنوان تیمی که در ۱۴ هفته پاداشی دریافت نکرده در این مقطع از فصل اینجای جدول می تواند جایگاه خوبی باشد. این جایگاه نشان می دهد که بازیکنان توان و انگیزه بیشتری هم برای مسابقات گذاشته‌اند.

قهرمانی: شرایط صعود پارس جنوبی باید تکمیل‌تر شود

بازیکن جوان پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا تعطیلات یک ماهه لیگ یک به روند رو به مثبت تیمش تاثبر منفی نمی گذارد گفت: شاید این تعطیلات از لحاظ انگیزشی و شرایط بدنی به تیم ما لطمه بزند اما در سوی مقابل ما مصدومان زیادی داشتیم که ۳ الی ۴ نفر از این مصدومان مهره‌های اصلی ما هستند که با رهایی از بند مصدومیت می توانند به تیم اضافه شوند که این موضوع به سود ما خواهد شد‌ و شرایط بهتر می شود.

قهرمانی در خصوص بازی بعدی تیمش در لیگ برابر شهرداری همدان بیان داشت: از بازیکنان تیم‌هایی که مقابل این تیم بازی کرده‌اند شنیده‌ایم تیم سختکوشی هستند و در زمین خودشان نیز به سختی باخت می دهند. تمام تمرکزمان می گذاریم تا دوباره استارت خوبی داشته باشیم تا اتفاقات ابتدای فصل تکرار نشود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار