• کد خبر:۱۱۹۸۴۶
معرفی بیرانوند به کمیته انضباطی/3 بازیکن کنار گذاشته شدند!
  • ۱۳:۱۷
  • ۰۷/آذر/۱۴۰۱

اعتصاب بازیکنان در تیم شهرداری همدان

در پی اعتصاب بازیکنان شهرداری همدان؛ کادرفنی این تیم یک بازیکن را به کمیته انضباطی معرفی و سه بازیکن را از این تیم کنار گذاشت.
به گزارش وب سایت‌ دی‌اسپورت؛ تمرینات تیم فوتبال شهرداری همدان که بعد از دیدار فجرسپاسی شیراز در هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبال کشور که به دلیل تعطیلات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر تعطیل شده بود از هفته گذشته چهارشنبه (۲ آذرماه) آغاز شد.

در آغاز دور جدید تمرینات تیم فوتبال شهرداری همدان تعدادی از بازیکنان این تیم غایب بودند که بر اساس تصمیم مدیریت این باشگاه طبق مفاد قرارداد غیبت آنها مورد بررسی و در نهایت تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد. گفته می شود برخی بازیکنان تیم شهرداری همدان به دلیل عدم دریافت مطالباتشان دست به اعتصاب زده و حاضر به شرکت در تمرینات این تیم نشده‌اند.

محمد بیرانوند بازیکن تیم فوتبال شهرداری همدان نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی و غیر حرفه ای در دیدار برابر فجرسپاسی شیراز به کمیته انضباطی معرفی می‌شود.

همچنین با تصمیم کادرفنی تیم فوتبال شهرداری همدان سجاد طجرلو، حمید نوری و محمد دهقان نژاد بازیکنان این تیم به علت عدم رضایت فنی از تیم فوتبال شهرداری همدان کنار گذاشته شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار