• کد خبر:۱۱۹۸۴۷
مسائل حاشیه‌ای نگذاشت در لیگ برتر نتیجه بگیریم؛

زارع: اگر هم‌سو باشیم می‌توانیم به لیگ برتر برگردیم

کاپیتان تیم فوتبال فجرسپاسی می گوید اگر بازیکنان و کادرفنی این تیم هم‌سو باشند می توانند بار دیگر به لیگ برتر بازگردند.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز پس از دو شکست متوالی به ترتیب برابر تیم‌های خوشه طلایی ساوه و دریای کاسپین بابل در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ یک موفق شد دیدار خانگی خود برابر تیم شهرداری همدان را با تک گل حسین مهربان با پیروزی پشت سر بگذارد و به روند ناکامی که در پیش گرفته بود پایان دهد.

همین موضوع و برد مهم تیم فجرسپاسی برابر شهرداری همدان بهانه‌ای شد تا خبرنگار دی‌اسپورت به سراغ سعید زارع کاپیتان این تیم رفته و گفتگویی را پیرامون مسائل مختلف تیم فجرسپاسی ترتیب دهد. ماحصل گفتگوی سعید زارع با خبرنگار دی‌اسپورت را در زیر می خوانید.

*برای برد تیم شهرداری همدان مصمم شده بودیم.
زارع در واکنش به طرح این موضوع از سوی خبرنگار دی‌اسپورت مبنی بر اینکه پس از دو شکست متوالی تیمش برد مهمی را برابر شهرداری همدان بدست آورد؛ اظهار داشت: پس از دو بازی که نتوانستیم نتیجه خوبی را بگیریم. مصمم شدیم تا بازی برابر شهرداری همدان را به پیروزی برسیم. البته این را بگویم تیم شهرداری تیم خوبی بود که خدا را شکر توانستیم در زمین خودمان سه امتیاز را بگیریم و شرایط‌مان را در جدول بهبود بخشیده و از آن حال و هوای پس از دو باخت خارج شویم.

*در دو بازی خوشه طلایی و دریای بابل روز خوبی نداشتیم.
کاپیتان تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در پاسخ به این پرسش که چه دلایلی سبب شد تا تیمش در دو بازی متوالی نتیجه مطلوب را کسب نکند گفت: به هر حال شاید یک تیمی در طول فصل و در مقاطعی از فصل روز بدی داشته باشد. تیم ما هم در آن دو بازی مطمئنا روز خوبی نداشت که نتوانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم. البته تلاش‌مان را در آن دو بازی کردیم ولی نتیجه‌ دلخواه‌مان کسب نشد امتیازاتی را از دست دادیم ولی خدا را شکر در بازی همدان جبران کردیم و شرایط‌مان در جدول بهبود یافت.

زارع: اگر هم‌سو باشیم می‌توانیم به لیگ برتر برگردیم

*مسائل حاشیه‌ای نگذاشت در لیگ برتر نتیجه بگیریم.
وی در پاسخ به این سوال که چه دلایلی سبب شد تا تیم فجر در دو فصل متوالی عملکرد آسانسوری داشته باشد و یک سال پس از صعود به لیگ برتر سقوط کند بیان داشت: سالی که صعود کردیم تیم خوبی داشتیم ابتدای فصل تیم خوبی بسته شده بود و بازیکنان با کیفیتی داشتیم و از حمایت‌های سردار بوعلی و سرهنگ فلاح مدیرعامل باشگاه بهره می بردیم. در کل حمایت‌های لازم و کافی را از تیم داشتیم و در مقابل شرایط تیم از لحاظ مهره و کادرفنی خوب بود با وجود جدایی آقای مهابادی و پیوستن آقای کلانتری توانستیم شرایط خوب‌مان را ادامه دهیم و در نهایت به لیگ برتر صعود کردیم اما فصل گذشته در لیگ برتر گریبانگیر یک سری مسائل که بیشتر حاشیه‌ای بود؛ شدیم و نتوانستیم نتیجه مطلوب و دلخواه را بگیریم و گرنه از لحاظ مهره و بازیکن مشکل خاصی وجود نداشت شاید جزو تیم‌های تاپ لیگ برتر نبودیم اما از لحاظ مهره و بازیکن جزو تیم‌های متوسط لیگ محسوب می شدیم ولی همانطور که گفتم مسائل حاشیه‌ای نگذاشت که نتایج دلخواه کسب شود.

*حمایت از ورزش استان فارس وظیفه اجتماعی مسئولان است.
زارع در واکنش به این موضوع که به نظر می رسد امسال حمایت‌ها از تیم فجرسپاسی از سوی مدیران بالا دستی به مانند فصلی که این تیم به لیگ برتر صعود کرد؛ است اظهار کرد: بله امسال هم سردار بوعلی در راس تیم هستند و مثل سال‌های قبل تیم را حمایت می کنند هر چند در فصول قبل از لحاظ مدیریتی شرایط خوبی داشتیم اما امسال با تغییراتی که در حوزه مدیریتی انجام شد شرایط بهتر شده است آقای مفتاحی شرایط خوبی را فراهم کرده‌اند و تفکرات ایده‌آلی نسبت به پیشبرد تیم دارند و کاملا تیم را حمایت می کنند و پیگیر مسائل مربوط تیم هستند. در کل از لحاظ حمایتی شرایط خوبی داریم و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد اما نیاز است تا مسئولان استانی این راه را ادامه دهند حمایت از ورزش وظیفه اجتماعی مسئولان است و اینطور نیست که گفته شود در حق ورزش یا تیمی لطف می کنند. هر مسئولی به هر نحو و طریقی باید از ورزش استان از تمام تیم‌ها در هر رشته‌ای حمایت کنند.

زارع: اگر هم‌سو باشیم می‌توانیم به لیگ برتر برگردیم

*دلیل وضعیت بد فوتبال فارس تصمیمات کلان و سیاست مدیران بوده است.
بازیکن بومی تیم فجرسپاسی در پاسخ به این پرسش که چه دلایلی سبب شده تا فوتبال استان فارس طی فصول اخیر حال و روز خوشی را تجربه نکند بیان کرد: مشخصا دلیل این موضوع به تصمیمات کلان و سیاستی که در راس کار است برمی گردد. زیرساخت و مدیرانی که در راس کار بودند تاثیر داشتند اثرگذاری این دو را هم با یک نگاه به سبقه ورزش استان فارس طی ۱۰ سال اخیر مشخص می شود که چه نتیجه‌ای در بر داشته است. هر مدیری در هر قسمت از ورزش استان که کار کرده است حال و روز فعلی ورزش استان نتیجه کار آنها شده است. جالب است یک سری هم از عملکردشان دفاع می کنند به هر حال نتیجه این بوده و مشخص است که چه اتفاقاتی در ورزش استان افتاده است. من در فوتبال هستم و از وضعیت سایر رشته‌ها اطلاعی ندارم اما شما ببینید ۱۰ سال پیش چه تیم‌هایی با چه شرایطی فعالیت می کردند و الان ببینید تیم‌هایمان به چه روزی افتاده‌اند فقط سه تیم در لیگ یک، دو و سه داریم که آنها شرایط خوبی ندارند که بگوییم حمایت خاصی چه از نظر زیر ساخت و یا افکاری که مدیران‌مان داشتند؛ شده یا می شوند.

*اگر هم سوء باشیم می توانیم دوباره به لیگ برتر برگردیم.
کاپیتان فجرسپاسی در پاسخ به این پرسش که هدفگذاری تیمش در فصل جاری بازگشت مجدد به لیگ برتر است یا هدف دیگری را دنبال می کنند گفت: مطمئنا هر تیمی که در لیگ یک بازی می کند دنبال صعود است. صعود به مسائل دیگر چون حمایت مسئولان و... بستگی دارد و فقط مختص هدف‌گذاری نمی شود تا تیم بتواند تا روز آخر شرایط خودش را از لحاظ بازیکن، کادرفنی، مدیریت و.. حفظ کند اگر همه ما هم سوء باشیم می توانیم دوباره به لیگ برتر برگردیم. ولی شرایط ما به گونه‌ای است که تلاش‌مان را می کنیم تا هفته به هفته بازی خوبی را داشته باشیم و خودمان را در بالای جدول نگه داریم و تا روز آخر مدعی بمانیم و اگر قسمت بود بتوانیم صعود کنیم.

زارع: اگر هم‌سو باشیم می‌توانیم به لیگ برتر برگردیم

*برای شادی مردم فارس تلاش می‌کنیم.
وی در پاسخ به این موضوع که به نظر می‌رسد امسال نیز فجر به مانند سال‌های قبل از حمایت هواداران خود بهره می برد از این رو چه انتظاراتی از هواداران شیرازی دارد اظهار داشت: خدا را شکر فجر تیمی بوده که همیشه از هواداران خودش بهره برده و از این لحاظ مشکلی وجود نداشته است. برای شادی مردم تلاش می‌کنیم و هر کاری که در این راستا از دست‌مان بربیاد انجام می دهیم تا دلشان را شاد کنیم و حمایشان را کنارمان داشته باشیم.

*مجموعه باشگاه و تیم دید خوبی نسبت به مسابقات جام حذفی دارند.
زارع در پاسخ به این سوال که چه هدفی را در جام حذفی دنبال می کند گفت: مجموعه باشگاه و تیم دید خوبی نسبت به جام حذفی داریم و صرفا به عنوان بازی‌های تدارکاتی به مسابقات جام حذفی نگاه نمی کنیم‌. تمام تلاش‌مان را می کنیم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

زارع: اگر هم‌سو باشیم می‌توانیم به لیگ برتر برگردیم

*استفاده درست از تعطیلات به تیم‌ها کمک می‌کند.
بازیکن فجر در پایان در خصوص اینکه کادرفنی این تیم چه تدابیری را اتخاذ کرده تا در تعطیلات یک ماهه جام جهانی بازیکنان از شرایط مسابقه دور نمانند گفت: همین تعطیلات یک جاهایی می تواند خوب و یک جاهایی بد باشد. اگر تیمی بتواند از فرصت بدست آمده به خوبی استفاده کند قطعا به نفع این تیم خواهد بود و کمک زیادی خواهد شد. تیم ما هم در این مدت به خاطر تعطیلات باید یک سری تمرینات بدنسازی داشته باشیم که اتفاقا داریم و آن را دنبال می کنیم همچنین چند بازی تدارکاتی انجام بدهیم تا بتوانیم با شرایط خوب به مسابقات لیگ برگردیم.

وی افزود: به عنوان یک ورزشکار که چند سال در تیم مقدس فجرشهید سپاسی خدمت می‌کنم از مسئولین انتظار دارم شرایطی را فراهم کنند تا مردم کشورمان بتوانند بدون دغدغه و مشکلی فوتبال و ورزش‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار