• کد خبر:۱۲۰۳۷۲
ون پارس اصفهان 3 - شهرداری همدان صفر؛

طوفانی که با عمر عبدالرحمن ایرانی به پا شد!

تیم فوتبال ون پارس اصفهان با پیروزی مقتدرانه مقابل شهرداری همدان به طور موقت به رتبه هشتم جدول رده بندی لیگ یک صعود کرد.
طوفانی که با عمر عبدالرحمن ایرانی به پا شد!
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در نخستین مسابقه هفته نوزدهم رقابتهای لیگ یک تیم ون پارس اصفهان از ساعت 14 بعد از ظهر امروز (سه شنبه ۵ بهمن ماه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان پذیرای تیم شهرداری همدان بود که در نهایت شاگردان مجتبی توتونی با نتیجه قاطع 3 بر صفر به پیروزی رسیدند.

تیم ون پارس اصفهان با این برد 23 امتیازی شد و به طور موقت به رتبه هشتم جدول رده بندی لیگ یک صعود کرد.

ترکیب ون پارس اصفهان: احمد مهرابی، میثم جودکی، علی آزادمنش، ایمان کیانی، محمدرضا شیرزادی، محمد امینی، محمد امین کاویانی(70 - ایمان شوریابی)، ابوذر صفرزاده(80 - سجاد طجرلو)، بهرام احمدی(80 - امیرحسین بهادر)، حسین فلاحیان و رضا کرملاچعب(70 - علی جراح)

ترکیب شهرداری همدان: پرویز کریمی، امیرحسین پورقاسمی (72 - سیدامیرحسین امیری)، وحید سبزی، محمد بیرانوند، مهدی خلج، علی آقامحمدی، حسین کاظمی، رامین آقالو، پیمان حشمتی، محمدرضا اقبالی و محمد رضا کوشکی(60 - مجید شعبانی)

داور: سعید کیانی - کمک ها: مرتضی یوسف شهریاری، مجتبی قاسمی - داور چهارم: رسول اولیایی - ناظر داوری: حمید نظری

کارت زرد: محمد امینی مدافع ون پارس اصفهان (84)
کارت قرمز: علی قربانی مربی شهرداری همدان(20) 

اتفاقات مهم این مسابقه به شرح زیر است:

نیمه اول:

دقیقه 9: تک‌روی ابوذر صفر زاده خط دفاعی شهرداری همدان را به هم ریخت اما شوت این بازیکن در چارچوب نبود و راهی اوت شد.
دقیقه 12: پاس در عمق بهرام احمدی وینگر ون‌پارس رضا کرملاچعب مهاجم این تیم را در یک موقعیت ایده آل گلزنی قرار داد اما شوت او با برخورد به مدافعان شهرداری همدان راهی کرنر شد.


دقیقه 17: پاس پشت مدافعان محمدامین کاویانی بین مدافعان به رضا کرملاچب رسید و او موفق شد با ضربه چیپ دروازه شهرداری همدان را باز کند. البته این گل به دلیل خطای آفساید توسط کمک داور دوم مردود اعلام شد اما داور پس از مشورت با وی این گل را سالم اعلام کردند.
دقیقه 20: پس از پذیرش گل ون‌پارس کادرفنی شهرداری همدان به این تصمیم داور معترض بودند که در پی اعتراض‌های شدید علی قربانی مربی تیم شهرداری؛ وی با دریافت کارت قرمز داور از کنار زمین اخراج شد.دقیقه 22: سانتر علی آزادمنش از سمت راست بر روی دروازه‌ شهرداری همدان با دفع نامناسب حسین کاظمی مدافع و کاپیتان تیم شهرداری همراه شد به طوری که نزدیک بودکاپیتان شهرداری همدان به اشتباه دروازه خودی را باز کند.


دقیقه 34: ارسال محمدامین کاویانی از روی نقطه کرنر به تیر دوم با پاس بازیکن ون‌پارس جلوی دروازه شهرداری همدان به محمدرضا شیرزادی مدافع جلو کشیده ون‌‌پارسی‌ها رسید تا این مدافع موفق شود گل دوم تیمش را به ثمر برساند.


دقیقه 41: ارسال میثم جودکی از سمت راست بر روی تیر دوم درواز شهرداری همدان را ابوذر صفر زاده در شرایطی که ضربه سر او با تیرک افقی دروازه برخورد کرد وارد دروازه شد تا گل سوم ون‌پارس در این مسابقه شکل بگیرد.


در نیمه نخست 3 دقیقه وقت اضافه لحاظ کرد و درست در دقیقه 3+45 سوت پایان بازی در نیمه اول را به صدا در آورد.
نیمه نخست این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به پایان رسید.

نیمه دوم:
دقیقه 58: پاس رضا کرملاچعب دیگر بازیکن ون‌پارس را در یک موقعیت ایده آل گلزنی قرار داد اما شوت او از بالای دروازه به اوت رفت.
دقیقه 68: پاس در عمق محمد امینی؛ کرملاچعب را در یک موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه چیپ او از کنار خط دروازه راهی اوت شد.دقیقه 71: شوت مهدی خلج از روی ضربه ایستگاهی با واکنش احمد مهرابی دروازه‌بان ون‌پارس راهی کرنر شد.
دقیقه 86: سانتر شعبانی از سمت راست با ضربه سر وحید سبزی از بالای دروازه ون‌پارس به اوت رفت.


داور در نیمه دوم 4 دقیقه وقت اضافه لحاظ و توسط داور چهارم اعلام شد.
سوت پایان این مسابقه در دقیقه 4+90 توسط سعید کیانی داور بازی به صدا در آورده شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار