• کد خبر:۱۲۰۴۶۹
بازگشت شریفی و حسین پور به بابل؛

رونمایی از 5 بازیکن جدید دریای کاسپین بابل

5 بازیکن جدید به تیم دریای کاسپین بابل اضافه شدند.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ باشگاه دریای کاسپین بابل از 5 خرید زمستانی خود در نقل و انتقالات نیم فصل رونمایی کرد.

بر اساس این گزارش؛ امیرحسین باقرپور (بازیکن سابق فولاد و استقلال خوزستان)، سینا خادم پور (بازیکن سابق نفت تهران، گل‌گهر، نفت مسجدسلیمان و استقلال)، میلاد ابطحی بازیکن سابق تیم‌های (پیکان، راه‌آهن، صبای قم، خونه به خونه بابل، مس رفسنجان، گل ریحان البرز، ویستاتوربین و چوکای تالش) و مهدی احمدزاده بازیکن جوان و بومی که سابقه بازی در تیم‌های لیگ دویی را در کارنامه دارد با امضای قراردادی با باشگاه دریای کاسپین بابل به جمع شاگردان یونس گراییلی اضافه شدند.

مهدی شریفی و محمدحسین پور که با پایان نیم فصل نخست این تیم را با هدف پیوستن به تیم دیگر ترک کرده بودند بار دیگر به این تیم بازگشتند.

همچنین گفته می شود یک بازیکن بابلی که سابقه بازی در تیم خونه به خونه بابل و رقابت‌های لیگ برتر را در کارنامه دارد در صورت توافق به صورت رسمی به این تیم خواهد پیوست. این بازیکن با یکی از تیم‌های لیگ یکی نیز قهرمانی و صعود به لیگ برتر را تجربه کرده است.

باشگاه دریای بابل امیدوار است با رفع مشکلات و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی قرارداد بازیکنان جدید را در سازمان لیگ ثبت کرده و با صدور کارت بازی آنها؛ بتواند از این بازیکنان در دیدارهای آینده خود استفاده کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار