• کد خبر:۱۲۰۵۱۵
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: به بازیکنانم برای نشان دادن کیفیت‌ و سازماندهی‌شان تبریک می‌گویم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ژوزه مورایس پس از برتری 4 بر یک تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: قبل از شروع صحبت‌هایم باید بگویم خیلی بابت حضور تماشاگران خوشحالم که توانستند پس از مدت‌ها بیایند و تیم‌شان را تشویق کنند. انرژی که تماشاگران در ورزشگاه به ما می‌دهند با مواقعی که در منازل‌شان حضور دارند تفاوت زیادی دارد. به بازیکنانم برای نشان دادن کیفیت‌ و سازماندهی‌شان تبریک می‌گویم. اصلا ًکار ساده‌ای نبود که با یک بازیکن کمتر مقابل تیمی مثل گل‌گهر که همیشه کامبک می‌زند دو گل در نیمه دوم بزنیم.

وی در مورد اعتراض گل‌گهری‌ها به رعایت نکردن بازی جوانمردانه سپاهان روی گل اول این تیم گفت: همانطور که من را می‌شناسید، هیچ وقت در مورد قضاوت داور صحبت نمی‌کنم، اما داوری امروز برای گل‌گهر خوب بود. دقیقه 2، در صحنه‌ای که روی شهریار مغانلو تکل زده شد، می‌توانست پنالتی باشد. در صحنه‌ای که اشاره شد دو بازیکن قدرتمند روی هوا پریدند و بازیکن گل‌گهر وقتی دید دوئل را باخته است و توپ دست بازیکن سپاهان است، خودش را روی زمین انداخت. نمی‌دانم  صحنه سرنگون شدن نورافکن در محوطه جریمه گل‌گهر پنالتی بود یا نه ولی اگر بخواهیم درباره بازی جوانمردانه صحبت کنیم باید بگویم این ما بودیم که 45 دقیقه 10 نفره بازی کردیم. تصور کنید بازیکنی خطای بزرگی انجام می‌دهد و تمام بازیکنان به خاطر این صحنه متوقف می‌شوند. اگر داور صحنه را ندیده باشد و بازیکن صاحب توپ آن را بیرون نزد می‌شود گفت بازی جوانمردانه رعایت نشده است، ولی وقتی در این صحنه اتفاقی نیفتاده است نمی‌توانیم بگوییم فیرپلی رعایت نشده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا می‌تواند تیمش را با روند فعلی پیش ببرد، تصریح کرد: در تلاش هستیم این اتفاق بیفتد. ما می‌خواهیم شخصیت بهتری برای متحد شدن داشته باشیم.

مورایس در واکنش به محرومیت امید نورافکن، رامین رضاییان، محمد دانشگر و محمد کریمی در دیدار بعدی سپاهان به دلیل اخطارهایی که امروز دریافت کردند، گفت: شاید به خاطر فیرپلی این چهار بازیکن را از دست دادیم (با خنده)!

وی در مورد صدرنشینی تیمش با توجه به توقف پرسپولیس خاطر نشان کرد: هدف‌مان این است که روز به روز بهتر شویم تا بتوانیم مردم را خوشحال کنیم. خارج از فوتبال در کل دنیا باید هر روز به بهتر شدن فکر کنیم. اگر این فکر باشد در کل دنیا هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. قصدمان این است که بازی باکیفیتی نشان دهیم. مردم به بازی‌ تیم‌های دیگر نگاه می‌کنند، ولی من اهمیتی به نتایج سایر تیم‌ها نمی‌دهم. مساوی کردن پرسپولیس ما را قهرمان نمی‌کند، بلکه پیروزی‌های خودمان، ما را به قهرمانی می‌رساند. از صمیم قلبم برای حریفان و مربیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان راجع به جذب سیاوش یزدانی با توجه به محرومیت برخی از بازیکنان سپاهان برای دیدار بعدی گفت: قبلاً هم گفتم که یزدانی بازیکن خوبی است و اگر بازیکن آزاد باشد خیلی خوب می‌شود که بتوانیم او را جذب کنیم. ما باید لیست 20 نفره باید برای بازی بعدی آماده کنیم و بازیکنان امید را داریم و باید با داشته‌های‌مان پیش برویم. امیدوارم با فیرپلی بازی کنیم!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار