• کد خبر:۱۲۰۵۳۳
داوری بی نقص خورشیدی در هفته نوزدهم؛
  • ۱۳:۰۵
  • ۱۳/بهمن/۱۴۰۱

ویدئو: کارشناسی داوری بازی خیبر خرم آباد - فجرسپاسی

بر اساس اعلام نظر کارشناس داوری کشور کلیه تصمیمات اشکان خورشیدی در دیدار خیبر خرم آباد و فجرسپاسی بی نقص و بدون اشتباه تاثیرگذار بوده است.
ویدئو: کارشناسی داوری بازی خیبر خرم آباد - فجرسپاسی
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ کارشناسی داوری هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ یک در برنامه فوتبال یک با حضور حسین توشه‌ور یکی از کارشناسان داوری کشور برگزار شد که بر اساس نظرات این کارشناس داوری کشور کلیه تصمیمات اتخاذ شده توسط اشکان خورشیدی داور لیگ برتری کشور به درستی اتخاذ شده و هیچ گونه نقص و اشتباه تاثیرگذاری در تصمیمات وی صورت نگرفته است.

توشه‌ور در خصوص صحنه نخست و مردود اعلام شدن گل خیبر خرم‌آباد؛ اظهار داشت: در این صحنه خطای مهاجم گرفته شد؛ تصمیم آقای خورشیدی درست بود؛ او از داوران باتجربه ما هستند، توپ به دست مهاجم سفید برخورد کرد که داور هم دید خوبی دارد.

کارشناس داوری کشور در خصوص صحنه پنالتی اعلام شده برای خیبر خرم‌آباد بیان داشت: توپ به دست مدافع برخورد کرده است؛ دست مدافع از بدنش حجیم شده و کاملا مشخص است دید داور در این صحنه هم خوب است؛ آقای خورشیدی تشخیص درستی در این صحنه داشته است.

وی در مورد صحنه سوم که در محوطه جریمه خیبر اتفاق افتاد گفت: نه؛ اتفاقی نیفتاد بازیکن زرد شبیه سازی کرد؛ پای بازیکن سفید ثابت روی زمین بود و اخطار به بازیکن زرد هم که به درستی از سوی داور نشان داده شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار