• کد خبر:۱۲۰۵۳۵
سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: به نظرم به لحاظ ساختار دفاعی تیم‌مان شکل خوبی داشت و نزدیک به ۴۵ دقیقه ۱۰ نفره بودن می توان به تیم نمره قبولی داد
به گزارش وب سایت دی اسپورت، رضا عنایتی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و نفت مسجدسلیمان که به تساوی صفر-صفر انجامید، اظهار داشت: بازی سختی شد؛ دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول کاملاً شرایط به نفع ما بود و موقعیت‌های فوق‌العاده خوبی داشتیم اما متأسفانه نتوانستیم استفاده کنیم. نیمه دوم را هم با یک شوک بازی را شروع کردیم و بازیکن‌مان اخراج شد و مجبور شدیم کاملاً در لاک دفاعی فرو برویم. به نظرم به لحاظ ساختار دفاعی تیم‌مان شکل خوبی داشت و نزدیک به 45 دقیقه 10 نفره بودن می توان به تیم نمره قبولی داد.

وی ادامه داد: ان‌شاءالله تمرکزمان را حفظ می‌کنیم تا به شکل ایده‌آلی که دوست داریم، برسیم و کارهای بزرگتری انجام دهیم. این مسئله هم می‌طلبد که جهاد استانی پشت تیم باشد. از روزی که من تیم را تحویل گرفتم؛ فقط مدیرعامل پشت تیم است و این‌طور نمی‌شود جلو رفت. اگر من احساس کنم اجرای صحبت‌هایی که کردیم [وعده‌ها] طولانی می‌شود، نمی‌توانم کمکی به تیم بکنم. قرار بود مبلغی به تیم بدهیم تا به لحاظ روحی و روانی تغییری در بچه‌ها ایجاد کنیم؛ باشگاه باید این کار را بکند. در چند روز آینده تصمیم‌گیری می‌کنیم که چه کاری انجام دهیم. ان‌شاءالله همه دست به دست هم بدهیم تا موفق شویم. تیم رو به جلو حرکت می‌کند اما کافی نیست و باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم. مسئولان هم باید پای کار بیایند.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درباره اینکه به لحاظ فوتبالی چقدر به تیمش امیدوار است، گفت: نسبت به فصل قبل کار سخت‌تر است، چون تیم در نیم‌فصل اول فاجعه‌بار امتیاز گرفته است. ما کار سختی داریم؛ اختلاف ما با تیم پانزدهم 5 امتیاز بود و این اتفاق تلخی بود. مخصوصاً اینکه ما در هفته آخر نیم‌فصل اول و هفته شانزدهم با تیم‌هایی بازی داشتیم که نباید به آن‌ها می‌باختیم اما متأسفانه این اتفاق افتاده است، ضمن اینکه دوستان روی جام حذفی خیلی مانور می‌کردند اما  همان‌جا یک بازیکن را اشتباه بازی دادند و همین موضوع باعث شد در این اوضاع بی‌بازیکنی، آن بازیکن را هم سه ماه نداشته باشیم. یعنی کلاً اینجا گل و بلبل است. به نظرم باید به تیمداری حرفه‌ای نگاه کرد. این مشکلات کوچکی نیست. ان‌شاءالله مسئولان کمک کنند تا از این شرایط خارج شویم. به لحاظ فنی در این 10 روزی که من اینجا هستم، بچه‌ها جهش خوبی داشتند اما بعضی وقت‌ها از دست مربی هم کاری برنمی‌آید؛ چون وقتی بازیکن تمرکز نداشته باشد شما هر چقدر هم حرف بزنید بازیکن در حال و هوای خودش است. این مسئله ای است که باید هر چه سریع‌تر حل شود.

عنایتی در ادامه با اشاره به داوری تصریح کرد: درست است امروز صحنه خطرناک روی دروازه‌ها نبود اما سوت‌هایی که در وسط زمین برای آن‌ها زده می‌شد، برای ما زده نمی‌شد و این کار را سخت کرد. توقع من خیلی بیشتر بود. امیدوارم داوران نگاه ویژه‌ای روی ما داشته باشند. نمی‌خواهم حق تیم‌های دیگر را  ضایع کنند اما حق ما را بدهند.

وی در مورد اینکه تیمش بدترین خط دفاع لیگ را داشته اما در دو هفته گذشته تیمش گلی نخورده است و آیا بازیکن جدیدی به لیست این تیم اضافه خواهد شد، گفت: بله لیست ما جا دارد اما بازیکنی پیدا نمی‌شود. در نیم‌فصل خیلی نمی‌توانید انتخاب داشته باشید و این کار ما را سخت کرده است. مخصوصاً برای تیم ما که بیش از 30 گل خورده است. هنوز همان بازیکنان قبلی برای ما بازی می‌کنند و بازیکن جدیدی به خط دفاع اضافه نکردیم و فقط تغییر سیستم دادیم. از بازیکنانی هم که گرفتیم رضا یزدان دوست روز گذشته مصدوم شد. ما فرصت نداشتیم در دوره بدنسازی برویم. فرصت 50 روزه جام جهانی فرصت خوبی بود اما ما آن را هم از دست دادیم. از روزی که آمدیم چند تاکتیک ریز به بچه‌ها دادیم و روحی و روانی کار کردیم که انصافاً از آنها خوب مطالب را می‌گیرند. باید در خط جلو کار را تمام کنیم، چون قرار نیست همه بازی ها صفر - صفر تمام شود.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که سه بازی سخت پیش‌رو دارد، عنوان کرد: من پیشگو نیستم و نمی‌توان پیش بینی کنم و من باید کار کنم و کارم را جلو ببرم و براساس ظرفیت‌مان صحبت کنم. نه تنها این سه بازی بلکه همه بازی ها سخت است. امیدوارم در پایان فصل نسبت به نیم‌فصل پیشرفت کنیم؛ این برای ما یعنی موفقیت. ان‌شاءالله این کار را کنیم و شرایط تیم را تغییر دهیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار