• کد خبر:۱۲۰۵۳۶
سرمربی ذوب‌آهن اصفهان گفت: از تغییر تیم داوری متعجب شدیم اما با شناختی که از افشاریان و همکاران‌شان دارم، به سالم بودن آنها شک ندارم.
تارتار: از تغییر داور تعجب کردم اما در سلامت‌شان شک ندارم
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های مس رفسنجان و ذوب‌آهن اصفهان که با تساوی صفر-صفر خاتمه یافت، اظهار داشت: فکر می‌کنم این بازی فقط گل کم داشت، وگرنه مسابقه سرعت بسیار بالایی داشت و هر دو تیم با برنامه بودند. مس یک تیم گردن‌کلفت است و فشار خوبی به ما وارد کرد. باید به ربیعی بابت ساختن چنین تیمی تبریک بگویم. مسی‌ها در نیمه اول به خوبی ما را پرس کردند.

وی افزود: در نیمه دوم با توجه به اینکه انرژی زیادی از بازیکنان حریف رفته بود، ما توانستیم کمی در خلق موقعیت بهتر عمل کنیم و به همین دلیل پاس‌های تک‌ضرب خوبی به هم دادیم. همچنین موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای داشتیم که اگر به خاطر نتایج چند هفته گذشته استرس بر تیم ما حاکم نبود، می توانستیم موقعیت‌های بهتری هم ایجاد کنیم. به هر حال بازی بسیار نزدیک بود و فکر می‌کنم مساوی هم می‌توانست عادلانه باشد. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. باید از بازیکنان تشکر کنم که در شرایط سختی برگشتند و توانستند بعد از چند هفته ناکامی عملکرد خوبی داشته باشند و ما بتوانیم در یک میدان سخت امتیاز بگیریم. حالا باید تمام تمرکز خود را روی بازی بعدی بگذاریم که حکم فینال را دارد و همچنین به روزهای خوب گذشته بازگردیم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره عملکرد جلال مداحی، بازیکن این تیم گفت: ما امروز از دو بازیکن آکادمی استفاده کردیم؛ محمدحسین اسلامی که از سال گذشته به ما اضافه شد و همچنین جلال مداحی بازیکن تیم امید ذوب‌آهن. تیم امید ما امروز یک فینال داشت که نتوانستیم مداحی را در اختیارشان بگذاریم. به هر حال ما بر روی جوانان متمرکز هستیم و بازی‌های تیم‌های جوانان و امید ذوب‌اهن را با همکاران‌مان رصد می‌کنیم و حتی با آنها بازی‌های دوستانه داریم. هر جوان خوب و آینده‌داری را که پیدا کنیم، به آن بها می‌دهیم و اینها سرمایه‌های باشگاه هستند که بتوانند در آینده رشد بهتری هم داشته باشند.

تارتار درباره تساوی‌های ذوب‌آهن، مشکل این تیم در ایجاد موقعیت و همچنین بحرانی که در آن هستند، گفت: امروز فکر می‌کنم بعد از چند هفته ناکامی یک امتیاز باارزش گرفتیم، چون مس از تیم‌های خوب یکی دو سال اخیر است. این ما را به آینده امیدوار می‌کند. قرعه سختی به ما خورده است؛ در نیمه فصل اول هم 6 تساوی داشتیم و سپس به برد رسیدیم. الان هم در حال پشت سر گذاشتن بازی‌های سخت‌مان هستیم که ان‌شاءالله بتوانیم از هفته آینده 3 امتیاز را کسب کنیم و شرایط‌مان بهتر شود.

وی درباره تغییر تیم داوری این بازی و همچنین آخرین وضعیت سعید باقرپسند عنوان کرد: خودمان نیز از تغییر تیم داوری متعجب شدیم اما با شناختی که از افشاریان و همکاران‌شان دارم، به سلامت بودن آنها شک ندارم. داور هم امروز قضاوت بدی نداشت و نشان داد که داور پاک و سالمی است. او در شرایط برابر، طرف میزبان را نگه می‌داشت که طبیعی هم بود. ما از این بابت گله‌ای نداریم. به نظرم تیم داوری در نتیجه بازی امروز تاثیری نداشت. ما این تغییر تیم داوری را به حساب مصدومیت و هر دلیلی دیگری می‌گذاریم. ما برای این موضوع نامه‌ای به کمیته داوران زدیم اما هم شناخت خوبی روی کادر فنی مس و این تیم داریم و هم به کمیته داوران ایمان داریم. فکر نمی‌کنم مشکل خاصی بوده باشد. درباره باقرپسند نیز باید بگویم که او دوران نقاهت خود را پشت‌ سر می‌گذارد و فکر می‌کنم از یک ماه دیگر بتواند کم کم در کنار تیم کار کند. بهبود رباط صلیبی زمان‌بر است. ما خیلی دوست داریم او هرچه سریع‌تر به ما اضافه شود، هر چند که محمدرضا سلیمانی نیز در غیاب باقرپسند برای ما فوق‌العاده کار کرده است و از او رضایت کامل داریم. حتی شهرام سالاری هم امروز خوب کار کرد.

تارتار درباره دعوت شدن پسرش به تیم ملی جوانان ایران گفت: اگر بخواهم راجع به او صحبت کنم، کمی مفصل است. من اصلاً نفهمیدم که او کِی فوتبالیست شد. او خودش تست داد و بین 250 نفر انتخاب شد، خودش به پیکان رفت و در آنجا ماند و کاپیتان شد. من همیشه اعتقادم بر آن است که پدر و مادر نباید به دنبال پسرشان بروند تا او فوتبالیست شود. من نگاه پدرانه به او در زندگی دارم اما کاری به فوتبالش ندارم. اگر لیاقت و استعداد و پشت‌کار را داشته باشد، می‌تواند موفق باشد. خوشحالم که او به تیم ملی دعوت شد و امیدوارم بتواند راهش را درست برود. من به عنوان یک پدر  فقط می‌توانم او را نصیحت کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار