• کد خبر:۱۲۰۵۳۷
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: روز قبل از مسابقه با ذوب آهن هم اعلام کردم بازی‌های ما در رفسنجان به سمت حریفان است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمد ربیعی بعد از سیزدهمین تساوی فصل مقابل ذوب آهن در نشست خبری اظهار داشت: امیدوارم هرچه سریع‌تر برای زلزله‌زدگان خوی اتفاقات خوبی رخ بدهد. در مورد بازی هم باید بگویم. به تارتار و تیم ذوب آهن خسته نباشید می‌گویم. به بازیکنان تیم خودم هم خسته نباشید می‌گویم. البته این بازی از بازی‌های ضعیف و روبه پایین ما بود دلایلش هم می دانم چیست، روز قبل از بازی هم اعلام کردم. بازی‌های ما در رفسنجان به سمت حریفان است.

وی ادامه داد: می‌توانم بگویم بخش عمده  بازی را برایم خودم پیش بینی می‌کنم. می‌دانستم که ذوب آهن چه سبک بازی ارایه خواهد کرد.نیازمند این بودیم که از عرض زمین استفاده کنیم ولی در این زمین باید جور دیگر بازی کنی و در مدل دیگر فوتبال ذوب آهن شرایط بهتری دارد زیرا باید بلند و مستقیم بازی کنیم. 

سرمربی مس رفسنجان با اشاره به تاکتیک تیمش گفت: دلیل اینکه بازی مستقیم می‌کنیم این است که بازیکن باید سه ضربه بزند. چند سالی در چمن مصنوعی بازی کردیم و بعد از 4 سال هم این زمین است و امیدوارم ورزشگاه بعدی به آیندگان برسد. ما با این شرایط نمی‌توانیم بازی کنیمو توانایی همین قدر است کاریش نمی‌شود کرد. امروز باران هم زده بود و نور علی نور شده بود. این نوع بازی ها بازی های اتفاقات است و حریف هم می‌توانست حتی در دقایق پایانی گلزنی کند. ما هم سه چهار موقعیت گلزنی داشتیم و هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم دو موقعیت گلزنی داشتیم. جز بازی‌هایی بود که از لحاظ جسمی نه از لحاظ روحی و تمرکز بسیار پایین بودیم. دلایلش هم مشهود است.امیدوارم قدر این تیم را بدانند. علاجی دیگر نیست وقتی زمانی دیر شده باشد. سرمربی مس رفسنجان در مورد اتفاقات داخل باشگاه و کار در این شرایط اظهار داشت: به هر حال رابطه خوبی بین من و مردم رفسنجان برقرار است.

وی ادامه داد: در راستای همین رابطه خوب، من فقط سه بار استعفا در همین فصل دادم. مخالفت کردند و من طبق قانون نمی‌توانم کاری کنم. من همه اینها را پیش بینی کرده بودم. ادم باید واقع بینانه باشد. پیش بینی جلوتر را هم کرده ام اگر بخواهیم با همین روند پیش برویم مس رفسنجان سال دیگر دسته یک است. اگر بخواهیم بر اساس محور استقلال، علم پیش بینی کنیم باید احساسات را کنار بگذاریم. این تیم توانایی های نشان داده و جاهایی هم ضعف داشته، در بدیهات مشکل داریم. ما در هجدهمین روزی است که در شرایط اردو هستیم. توجیه نمی‌کنم. روزی که بدیم باید بگوییم بد بودیم تعارف نداریم. مقابل گل گهر و نساجی بازی خوبی انجام دادیم. تمیهدات برای باشگاه گذاشتیم ریکاوری جسمی خوبی داشتیم اما ریکاوری روحی نداشتیم. تمرکز پایی باشد ضریب خطا بالا می‌رود.

ربیعی عنوان کرد: بازیکنان با کیفیت و خوبی که بازدهی خوبی داشتند امروز بازیکنانی که در اکثر بازی های ما خوب بودند و کیفیت خوبی داشتند مثل سلیمان زاده، آذر باد حسن جعفری و تیموری و .. که 7-8 بازیکن رو به پایین داشتیم که دلایلش را نباید بازگو کنم. سخت است شرایط . عاشق مردم هستیم و دوست داریم برای مردم کار کنیم این تیم تنها دلخوشی مردم است و امروز زیر باران به ورزشگاه آمدند. بازیکنان ما زحمت زیادی کشیدند اما تمرکز نداشتیم و بی قاعده بازی کردیم.

وی افزود: هواداران به دعوتم لبیک گفتند و به ورزشگاه آمدند اما بی قاعده بازی کردیم. بازیکنان کارشان را با تاخیر انجام دادند.  زمین ما را بسته بود و ابزار ما را گرفته بود. 

سرمربی مس رفسنجان در مورد شرایط فنی مسابقه و اینکه داوری چطور بود با توجه به تغییر داور، گفت:  شناخت دقیق تری از تیمم دارم می‌گویم روز خوبی نداشتیم. تمرکز نداشتیم ولی تلاش خوبی کردیم. از نظر ذهنی در هر صحنه بازی یک ثانیه از بازی عقب بودیم. من تیمم را می‌شناسم  واستراتژی تیم دستم بود. بازی با ذوب آهن سخت است و باید لحظه را بلد باشید. ما لحظه ها را با تاخیر بازی می‌کردیم. در رابطه با داوری درویشی پشت دفاع رفت که مدافع دستش را گرفت و کشید در کل بازی یک اعتراض کردم که کارت زرد داد، داور تلاش کرد قضاوت نزدیک به صحنه‌ای داشته باشد اما اگر داور چند روز قبل بداند برای کدام تیم‌ها قضاوت کند با تمرکز بیشتری سوت می‌زند تا اینکه 24 ساعت قبل به بازی برسد. داوری امروز مشکل خاصی نداشت. اینگونه تغییر داور باعث می‌شود که داور متمرکز سوت نباشد می‌توان با مدیریت این مسایل را کمتر کرد.

ربیعی در مورد اینکه اگر شرایط باشگاه ادامه دار باشد واکنش شما چیست، گفت: شما بگویید چه واکنشی داشته باشم؟ من دیگر همه چیز را گفتم الان بیشتر از هر کسی دیگر برای این تیم دلسوزی کنم و پدری و تیم را جمع و جور کنم اما خسته ام و به ستوه آمده ام. مشکلات بدون تعارف در مقطع باشگاه ما نیست باید اول از مسئولان شهری حل شود. این تیم دلخوشی مردم رفسنجان است و هر کسی مسئولیت دارد در قبال مردم مسئولیت دارد و این تیم مردم است. نکته دیگر اینکه دریایی از مشکلات هستیم ما در ابتدایی ترین مسایل مشکل داریم، اسکان،زمین، رفت و آمد و ... تکرار می‌کنم

وی ادامه داد: از مسئولان خواهش می کنم تمامی مبالغ دستمزد بازیکنان، کادرفنی را منتشر کنند تا بدانند چه هزینه‌ای برای این تیم شده و قضاوت شود. چند روز دیگر خرج شد و از جاهایی آمد، من می‌دانم چقدر خرج شده است و برای 60 نفر آدم چقدر هزینه شده است در کل 154 میلیارد و 600 میلیون بوده است. کل بودجه تیم است. این را کنار هزینه‌های دیگر تیم‌ها بگذارید با این حال ما تیم ششم ایران هستیم. ما چکار کردیم که عدد افزایش پیدا کرده است برخی بازیکنان امسال قراردادشان تمام می شد ولی یک فصل دیگر قراردادشان را تمدید کردیم و در تیم ثبات ایجاد کردیم، 70 درصد این تیم یک فصل دیگر قرارداد دارند. این کار اصولی است. اینکه اگر ربیعی برود 20 بازیکن دیگر بروند فقط چند بازیکن قرارداد ندارند. بازیکنان 21 ساله این تیم برای آینده قرارداد دارند. تازه با آن حالت این بودجه شده کار بلند مدت با نگاه به آینده است. این رقم مربوط به کل کادر فنی و بازیکنان و پزشکی است.

ربیعی در مورد اینکه برای تمدید قرارداد فصل بعد به شما پیشنهاد شده یا نه گفت: با نهایت احترام سوال بعدی!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار