• کد خبر:۱۲۰۵۴۰
ابعاد جدید از داوری دربی خوزستان؛
  • ۱۳:۰۷
  • ۱۳/بهمن/۱۴۰۱

ویدئو: استقلال خوزستان باز هم از داوری سود بُرد!

با تایید کارشناس داوری کشور استقلال خوزستان بار دیگر از اشتباهات داوری اینبار در هفته نوزدهم‌ رقابت‌های لیگ یک سود بُرد.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ بر اساس کارشناسی داوری‌های صورت گرفته در برنامه فوتبال یک، استقلال خوزستان قبل از برگزاری هفته نوزدهم و بیستم و تا پایان هفته هجدهم با بهره‌گیری از 3 اشتباه تاثیرگذار داوری در فصل جاری لیگ یک پرسود ترین تیم دسته اولی در بین سایر تیم‌های مدعی این لیگ تا محسوب می شود.

این هفته نیز با کارشناسی داوری صورت گرفته دربی خوزستان بین دو تیم استقلال خوزستان و استقلال ملاثانی در برنامه امروز فوتبال یک و تایید حسین توشه ور کارشناس داوری این برنامه استقلالی‌ها بار دیگر در هفته نوزدهم لیگ یک از اشتباهات تاثیرگذار داوری سود بردند تا مجموع سودهای برد شده این تیم از اشتباهات داوری به عدد قابل توجه عدد 4 برسد!

بر اساس نظر توشه‌ور علاوه بر اینکه تصمیم به اعلام خطای پنالتی در لحظات پایانی به سود استقلال ملاثانی به درستی از سوی تیم داوری اتخاذ شده است، باید یک خطای پنالتی دیگر قبل از پنالتی لحظات پایانی به سود استقلال ملاثانی در دقیقه 86 اعلام می شد!

تمام اینها در حالی است که کادرفنی استقلال خوزستان پس از دیدار برابر فجرسپاسی با گلایه از کمیته داوران مبنی بر اینکه در دیدارهای سایر تیم‌های مدعی از داوران لیگ برتری استفاده می شود اما قضاوت مسابقات این تیم به داوران لیگ یکی سپرده می شود درخواست کرده‌اند تا کمیته داوران در بازی‌های آینده استقلال خوزستان از داوران لیگ برتری استفاده کند!

شایان ذکر است؛ با توجه به کارشناسی‌های انجام گرفته در برنامه فوتبال، استقلال خوزستان طی 4 سود از اشتباهات تاثیرگذار داوری 3 امتیاز بدست آورده و یک امتیاز نیز از دست داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار