• کد خبر:۱۲۰۵۴۱
سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت: آبادان مهد فوتبال است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ساکت الهامی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال هوادار مقابل نفت آبادان، اظهار داشت: خیلی خوشحالم در شهری که سرزمین و مهد فوتبال ما است، شهری که با فوتبال زندگی می‌کند و با فوتبال زنده است، حضور دارم. امیدوارم تیم صنعت نفت آبادان همیشه سرپا و سرزنده باشد. 

وی افزود: قبل از شروع نکات فنی،  به احمد محمدی، داور مسابقه و همکارانش تبریک می‌گویم. آن‌ها بی‌نظیر بودند.  حتی خود اعضای تیم صنعت نفت این موضوع را قبول دارند. به شرف محمدی درود می‌فرستم که کارت به اشتباه داده‌اش را بازگرداند. نمی‌گویم آن تصمیم درست بود یا غلط و به جان بچه‌هایم نمی‌دانم اما حسین ساکی را خیلی دوست دارم.

سرمربی هوادار توضیح داد: یک تا دو بار با ساکی صحبت کردم که خدا را قسم خورد و گفت من قبل از این صحنه کارت نگرفته بودم. به خاطر این شجاعت به محمدی تبریک می‌گویم که خودش و کمک‌هایش خوب کار کردند. به نظر من کیفیت داوری از بازی بهتر بود. ما می‌دانستیم صنعت نفت همیشه در آبادان فوتبال بازی می‌کند و با این فوتبال نیز همه را زمین‌گیر کرده است. صادقانه می‌گویم از بازی لذت می‌بردم. تعداد پاسی که دو تیم در نیمه اول دادند، یک رکورد در فوتبال ما است. هم ما بالای 400 پاس دادیم و هم صنعت نفت بالای 350 پاس. فوتبال خیلی خوب و روی زمین دیدیم.

الهامی ادامه داد: از همه مهمتر حضور تماشاگران آبادانی بود. بی‌صبرانه منتظر آنها بودیم. در شروع بازی از تشویق تماشاگران لذت بردم. ممنون‌شان هستم و ای کاش در همه شهرها اینگونه باشد. نفت آبادان تیم خیلی خوبی بود و فوتبال باکیفیتی بازی کرد. حتی تا پنج دقیقه آخر فوتبال روی زمین را از دست نداد و با همان روندی که شروع کرده بود، کار را ادامه داد اما روی یک کرنر ما غافلگیر شد. دو تیم با کیفیتی مشابه فوتبال بازی کردند ولی آن‌ها هم فرصت داشتند. یک شوت زدند که توپ به بازیکن خودشان خورد.  

وی افزود:  به خاطر این بازی خیلی خوب از بچه‌ها راضی هستم و به هر  دو تیم خسته نباشید می‌گویم. دست تک تک بچه‌ها را می‌بوسم.

سرمربی هوادار درخصوص دلیل ضعف صنعت نفت درون محوطه جریمه، توضیح داد: مهم‌ترین مشکل صنعت نفت، نداشتن اعتماد به نفس است. کیفیت فوتبالش همان است و شاید هم خیلی بیشتر شده . شاید کیفیت این تیم هر زمان مقابل ما بازی کردند به این خوبی نبوده اما من در جایگاهی نیستم که بخواهم درمورد صنعت نفت صحبت کنم. از نظر کیفیت فنی بی‌نظیر هستند. تیمی را پیدا کنید که 2 دفاع وسطش به این خوبی بازیسازی کنند. در خط هافبک‌شان نیز کیفیت خوبی دارند. این تیم باید همین روند را ادامه بدهد. اگر به خودباوری برسد، به همان روال دلخواهش می‌رسد.

الهامی افزود: صنعت نفت همیشه شرایطی دارد که ناگهان شروع به اوج گرفتن می‌کند و دیگری اینکه زمانی که چیزی برای از دست دادن ندارد، هنرش این است که اوح می‌گیرد. با این کیفیت شک نکنید از این وضعیت خارج می‌شود.

وی درمورد شانس بقای نفت آبادان در لیگ برتر، گفت: به نظر من می‌ماند اما اگر بخواهم دلی بگویم، آرزوی من این است که بماند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار