• کد خبر:۱۲۰۵۴۷
اقدام غیرحرفه‌ای و زوایای جدیدی از دلالی؛

تماس مشکوک یک دلال با بازیکنان شهرداری آستارا!

دلال غیررسمی نزدیک به یکی از باشگاه‌های لیگ یکی با چند بازیکن شهرداری آستارا تماس مشکوکی برقرار کرده است.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ زمان نقل و انتقالات زمستانی لیگ یک از روز یکشنبه 18 دی آغاز و تا ساعات پایانی روز پنجشنبه سیزدهم بهمن‌ماه ادامه داشت که در این مدت بسیاری از باشگاه‌های حاضر در رقابت‌ها تلاش کردند تا بازیکنان مدنظر کادرفنی خود را از طریق مذاکره مستقیم و یا مذاکره با مدیر برنامه‌های رسمی و دارای مجوز کارگزاری از فدراسیون فوتبال جذب و تیمشان را تقویت کنند.

اما در این بین اتفاقات عجیب و غیرحرفه‌ای حول نقل و انتقالات چند باشگاه‌ لیگ یکی شنیده شد که می طلبد کمیته اخلاق و سایر ارکان قضایی فدراسیون فوتبال در راستای صیانت از سلامت فوتبال و حفظ فوتبال پاک به این قضایای مشکوک ورود کرده و با چنین مسائل غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای برخورد قاطعی نمایند.

در شرایطی که لیست اکثر تیم‌های لیگ یک با نزدیک شدن به زمان پایانی نقل و انتقالات با جذب چند بازیکن جدید پر و بسته شده بود اما شنیده می شود در فاصله چند روز مانده به پایان نقل و انتقالات، یک دلال غیر رسمی فوتبال به نام ش.ش نزدیک به یکی از باشگاه‌های لیگ یکی که اتفاقا همین باشگاه یکی از حریف چند هفته‌ آینده شهرداری آستارا محسوب می شود و بایستی برابر این تیم صف آرایی کند، با 5 بازیکن فیکس آستارایی ها تماس گرفته و از آنها خواسته تا با فسخ قراردادشان، راهی حریف چند هفته آینده این تیم شوند!

این در حالی است که طبق بررسی‌های صورت گرفته لیست تیم مورد نظر ایجنت غیر رسمی با جذب بازیکن پر شده و این تیم دیگر نمی تواند بازیکن جدیدی جذب کند!

در همین راستا باشگاه شهرداری آستارا با اطلاع از این موضوع اعتراض و شکایت خود را به مسئولان لیگ اعلام کرده و قرار است نمایندگان این باشگاه با حضور در کمیته اخلاق از این باشگاه لیگ یکی و دلال نزدیک به این باشگاه شکایت کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار