• کد خبر:۱۲۰۹۴۰
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به این نکته اذعان کرد که تیمش در نیمه دوم دیدار مقابل ذوب‌آهن عملکردی دور از انتظار داشته است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حمید مطهری پس از شکست یک بر صفر نساجی مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: قبل از هر چیز برد را به تیم ذوب‌آهن تبریک می‌گویم و از تک تک هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم، نه تنها من بلکه همه بازیکنان باید عذرخواهی کنند بابت نیمه دوم بدی که داشتیم. ما در نیمه اول خوب بودیم و می‌دانستیم چه چیزی می‌خواهیم، ولی در نیمه دوم سردرگم بودیم و نساجی همیشگی نبودیم.

وی ادامه داد: با توجه به بیانیه‌ای که دیروز من بابت آن ابراز نگرانی کردم، اگر مارسینیاک داور فینال جام جهانی هم باشد، او نیز زیر فشار می‌رود. بابت گلی که زدیم باید کارشناسان نظر بدهند تا ببینیم گروه داوری چه چیزی گرفتند. یکی اول خطا گرفت و یکی هم آفساید و من نمی‌دانم چه چیزی بگویم. من فیلمی که دیدم خیلی واضح نبود، بنابراین نمی‌توانم نظر قاطعی بدهم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی خاطر نشان کرد: خیلی مشکوک است، امیدوارم که این صحنه کارشناسی شود و ان‌شاءالله که من اشتباه کرده باشم. فوتبال ما باید یک جایی از شر این کارها و زرنگ‌بازی‌ها خلاص شود. خیلی بد است، من دیروز هم ابراز نگرانی کرده بودم، ولی متأسفانه امروز هم این اتفاق افتاد. امیدوارم که من اشتباه کرده باشم.

مطهری در مورد انتخاب قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی تیم ملی تصریح کرد: من دیروز هم گفتم که ابتدا به قلعه‌نویی تبریک می‌گویم. او یکی از بزرگان فوتبال ماست. قلعه‌نویی می‌توانست سرمربی تیم ملی باشد و حقش هم بود. برای او و تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت دارم.

وی راجع به نتایج نساجی در چند هفته اخیر اظهار داشت: یک موقعی چنین شرایطی پیش می‌آید و در همین بازی‌های گذشته ما بازی‌هایی بوده که می‌توانستیم برنده بازی باشیم، ولی با اشتباهات داوری این اتفاق نیفتاده است. دلیل دیگر هم این است که من باید خودم را ریزبینانه آنالیز کنم و دنبال مشکل تیمم باشم. اولویت من فوتبال است. یک جایی آمار و ارقام به شما کمک می‌کند و یک جایی هم شما را به اشتباه می‌اندازد. مشکلی که آنجلوتی سرمربی رئال را هم با مشکل روبه‌رو کرد و در دوره قبل حضورش در رئال با اختلافات روبه‌رو شد. من سعی می‌کنم ریزتر نسبت به نتایج نساجی عمل کنم و ان‌شاءالله که این نتایج تکرار نشود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سؤال که با تعویض‌هایی که انجام داد، تغییر فنی‌ مدنظرش ایجاد شد، گفت: نه، واقعاً این اتفاق نیفتاد و با بازیکنانی که داخل زمین رفتند، انتظار من برآورده نشد. البته شرایط زمین هم به دلیل بارندگی یک مقدار کار را برای بازیکنان تکنیکی من سخت کرد، اما باز هم می‌گویم که ایراد کار بازیکنان نیستند و مشکل از طرف من است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار