• کد خبر:۱۲۰۹۴۱
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن از عملکرد داوران دیدار تیمش مقابل نساجی ابراز رضایت کرد و آن را فوق‌العاده دانست.
تارتار: داوران در نیمه دوم فوق‌العاده قضاوت کردند
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی تارتار پس از پیروزی یک بر صفر ذوب‌آهن مقابل نساجی در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالم که یک روز قبل از سالروز افتتاح کارخانه ذوب‌آهن توانستیم برنده شویم. از هواداران تیم‌مان تشکر می‌کنم که در زیر باران تیم‌ ما را تشویق کردند. همچنین از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم. به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم و در کنار زمین از آنها انرژی می‌گیرم.

وی ادامه داد: درباره بازی باید بگویم که کاملاً بر بازی مسلط بودیم و در نیمه دوم هم همین روند را ادامه دادیم تا به گل رسیدیم و بعد از به ثمر رسیدن گل نیز بازی خوبی انجام دادیم و در اواخر بازی با توجه به اینکه نساجی روبه بازی مستقیم آورده بود تحت فشار بودیم، ولی بازی را کنترل کردیم و توانستیم در پایان سال سه امتیازی ارزشمند را کسب کنیم و جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم. از گروه داوری هم تشکر می‌کنم. داوران در نیمه اول اشتباهاتی داشتند، ولی در نیمه دوم فوق‌العاده قضاوت کردند و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اظهار ناراحتی حمید مطهری از بیانیه روز گذشته باشگاه ذوب‌آهن و عملکرد تیم داوری در بازی امروز گفت: اگر صحنه‌ها کارشناسی شود قطعاً در صحنه‌های 50-50 هم داور به سود نساجی کار می‌کرد، به ویژه در نیمه اول. در نیمه دوم داور فوق‌العاده قضاوت کرد و فکر نمی‌کنم اشتباه تأثیرگذاری در بازی صورت گرفته باشد. اتفاقی نیز که در دقایق پایانی رخ داد و گل به ثمر رسید، هم خطا روی دروازه‌بان ما صورت گرفت و هم کمک داور پرچم زده بود. اگر آفساید هم نبوده باشد، ولی خطا محرز بود و دروازه‌بان ما تحت فشار حریف زمین خورد. من مشکل خاصی در داوری ندیدم و فکر نمی‌کنم داور در نتیجه بازی تأثیری داشت، انصافاً حق ما امروز برد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار