• کد خبر:۱۲۰۹۹۵
عیدی کوچک قبل از هدیه بزرگ؛
  • ۱۶:۵۳
  • ۲۷/اسفند/۱۴۰۱

شمس آذر قزوین قهرمان لیگ یک شد!

امیدهای شمس آذر قزوین 8 هفته مانده به برپایی  صعود و قهرمانی تیم بزرگسالان این باشگاه جشن قهرمانی خود در لیگ یک امید را برپا کردند.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ تیم فوتبال امید شمس آذر قزوین از ساعت 14:30 بعد از ظهر امروز در فینال رقابت‌های لیگ یک امید باشگاه‌های کشور میزبان تیم امید عقاب مهر تبریز بود.

این دیدار که به میزبانی ورزشگاه عطر سیب باقرشهر تهران برگزار شد در نهایت با برتری دو بر یک شمس آذری‌ها خاتمه یافت تا نماینده قزوین که پیش از این با برتری در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ یک امید کشور صعود خود به فصل آینده لیگ برتر امید را قطعی کرده بود؛ با کسب برد در فینال مسابقات قهرمانی خود را هم در این رقابت‌ها جشن بگیرد.

جشن قهرمانی تیم امید شمس آذر قزوین در شرایطی برپا شد که تیم بزرگسالان این باشگاه نیز در رقابت‌های لیگ آزادگان از شانس زیادی برای قهرمانی برخوردار هستند اما برای تحقق این امر مهم باید 8 هفته دیگر در این رقابت‌ها تلاش کرده و فاصله 11 امتیازی خود تا با سایر مدعیان را حفظ کنند.

تیم بزرگسالان شمس آذر قزوین اکنون که 26 هفته از رقابت‌های لیگ یک کشور گذشته است با 52 امتیاز و اختلاف 11 امتیازی در صدر جدول رده بندی این رقابت‌ها قرار دارد.

نویسنده: احمد احمدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار