• کد خبر:۱۲۱۰۲۶
نماینده ماهشهر زیر سایه بی تدبیری مسئولان؛

سقوط آزاد خلیج فارس با بحران خود ساخته مسئولان!

در سایه بی تدبیری مسئولان باشگاهی و شهری تیم خلیج‌فارس ماهشهر وارد یک چالش جدی‌‌تر شده است.
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ در شرایطی که تیم فوتبال خلیج‌فارس ماهشهر با اضافه شدن داریوش هرمزی به راس کادرفنی این تیم؛ روند صعودی را در پیش گرفته و امیدها را برای بقای تنها نماینده ماهشهر در رقابت‌های لیگ یک زنده نگه داشته بود اما حالا این تیم با بی تدبیری مسئولان در تیررس بحران‌های جدی‌تر و خود ساخته قرار گرفته که آن را در آستانه نابودی کامل و یک سقوط آزاد قرار داده است.

بحرانی که زخمش قبل از بازی با خیبر با استعفای غیر منتظره داریوش هرمزی سر باز کرد و حالا با اعتصاب بازیکنان در سال جدید به دلیل عدم دریافتی و مشکلات اقامتی وارد فاز جدید و جدی‌تر خود شده و زنگ خطر را برای ماهشهری‌ها به صدا در آورده است.

قبل از بازی خیبر داریوش هرمزی به دلیل عدم واریزی درصدی از قرارداد بازیکنانش در آستانه سال جدید که بر اساس جدول زمانبندی پرداختی‌ها از قبل به آنها وعده داده شده بود، از سمت خود استعفاء داد و کاروان تیمش را به مشهد همراهی نکرد تا شوک بزرگی را قبل از این بازی مهم به ماهشهری‌ها وارد کند.

مدیران باشگاه خلیج‌فارس پس از استعفای هرمزی از هدایت تیمشان بلافاصله با وی جلسه‌ای ترتیب دادند تا او را با وعده جدیدشان از تصمیمش منصرف کنند؛ آنها در جلسه با هرمزی و شب قبل از بازی با بازیکنان؛ وعده دادند تا بعد از بازی با خیبر و قبل از اینکه سال ۱۴۰۱ به پایان برسد درصدی از قرارداد‌ها را به حساب آنها واریز خواهند کرد اما این وعده مدیران باشگاه ماهشهری هم عملی نشد تا همه بازیکنان این تیم شب عید با دستان خالی راهی خانه‌هایشان شوند!

حالا هم در شرایطی که قرار بود تمرینات تیم خلیج‌فارس ماهشهر در سال جدید از روز گذشته آغاز شود شنیده می‌شود بازیکنان این تیم به دلیل عدم دریافت مطالبات‌شان و بدعهدی مدیران باشگاه ماهشهری دست به اعتصاب زده و قصد سفر به ماهشهر را ندارند!

از طرفی گویا پتروشیمی ماهشهر که در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی حدود ۱۵ اتاق از مجتمع اقامتی خود جهت اسکان بازیکنان تیم خلیج‌فارس در اختیار آنها قرار داده بود؛ استرداد یافته و اکنون بازیکنان تیم ماهشهری خوابگاه یا مکان اقامت خاصی برای اسکان در صورت بازگشت به ماهشهر را ندارند!

البته مشکلات ماهشهری‌ها به اینجا ختم نمی‌شود چرا که آنها در زمینه میزبانی از حریفان به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌های مناسب و امکانات سخت افزاری من جمله مشکل نور ورزشگاه شهدای ماهشهر اجازه میزبانی را ندارند و بایستی در ورزشگاه‌های واجد الشرایط شهرهای مجاور از رقبای خود پذیرایی کنند.

تمام اینها در شرایطی رخ‌ می‌دهد که خلیج‌فارس ماهشهر از بازی برابر تیم پرمهره استقلال خوزستان در هفته سیزدهم که داریوش هرمزی را بر روی نیمکت خود دید با خروج از بحران روند صعودی را در پیش گرفت و اکنون با ۲۰ امتیاز و اختلاف ۴ الی ۵ امتیازی با تیم‌های بالا سری خود در فاصله ۸ هفته مانده به پایان مسابقات شانس بیشتری برای بقا در رقابت‌های لیگ یک برخوردار است.

با این حال تیم خلیج‌فارس در شرایطی که اکنون با توجه به شرایط حساس به لحاظ جایگاه جدولی نیازمند آرامش کامل برای رهایی از خطر سقوط به دسته پایین‌تر است با بحران خود ساخته‌‌ای که نشات گرفته از بی تدبیری مسئولان باشگاهی و حتی شهری است روبرو شده و تداوم این وضع موجود می تواند لطمه جبران ناپذیری به این باشگاه جنوبی وارد کند و منجر به بازگشت مجدد این تیم به لیگ دو و حتی لیگ سه شود!

شاگردان داریوش هرمزی در هفته بیست و هفتم لیگ یک میزبان تیم مدعی فجرسپاسی هستند اما با توجه به اینکه در شرایط بحرانی قرار گرفته‌اند هنوز حضور یا عدم حضورشان در هفته پیش رو مشخص نیست و در صورتی که شرایط برای حضور آنها در دیدار برابر فجرسپاسی فراهم نشود با توجه به عدم حضور در دیدار برابر خیبر در هفته نهم این تیم حتی در آستانه سقوط دو رده مسابقاتی قرار خواهد گرفت!

با این حال باید منتظر ماند و دید که مدیران باشگاهی و مسئولان شهری ماهشهر آیا تدابیر جدید و خاصی را برای خروج تیمشان از بحران خواهند اندیشید یا سهمیه تیم خلیج فارس در سایه بی تدبیری آنان به مانند سایر تیم‌ها به ورطه نابودی کشیده خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار