• کد خبر:۱۲۱۰۶۲
خوشه طلایی 2 - پارس جنوبی صفر؛
  • ۲۱:۳۴
  • ۰۹/فروردين/۱۴۰۲

روانخواه، شوک منفی برای جمی‌ها!

پارس جنوبی جم یک مسابقه دیگر را هم از دست داد تا تقریبا همه از بازگشت این تیم به لیگ برتر ناامید شوند.
روانخواه، شوک منفی برای جمی‌ها!
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ طلایی‌پوشان جمی که امسال با هدف صعود به لیگ برتر وارد مسابقات دسته اول شده بودند، در هفته‌های اخیر با هدایت ایمان رزاقی‌راد در امر نتیجه‌گیری با بدشانسی عجیبی مواجه شدند که در نهایت همین موضوع سبب شد تا مدیران باشگاه دست به ایجاد تغییر روی نیمکت بزنند. آنها دو هفته قبل امیدرضا روانخواه را جایگزین ایمان رزاقی راد کردند اما همچنان به روال موفقیت آمیز برنگشتند.

پارس جنوبی امروز در اراک میهمان خوشه طلایی ساوه بود. در شرایطی که پارسی‌ها با برد در این بازی می‌توانستند امیدهای خود برای بازگشت به بالای جدول را زنده کنند اما آنها به مانند هفته قبل برابر استقلال خوزستان اینبار مقابل خوشه طلایی بحران زده و نابسامان بازنده شدند تا یک شکست تلخ را تجربه کنند.

خوشه طلایی در این بازی موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد پارس جنوبی بگذرد تا همچنان امیدرضا روانخواه در حسرت برد در تیم جدید خود باقی بماند.

با این نتیجه خوشه طلایی جمع امتیازات خود را به عدد 31 رساند و رتبه دهم جدول صعود کرد. پارس جنوبی نیز با 33 امتیازی که از قبل اندوخته بود، به رده نهم سقوط کرد و دیگر می‌توان گفت شانس صعود این تیم تقریبا از بین رفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار