• کد خبر:۱۲۱۰۶۸
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: امروز مقابل نفت مسجد سلیمان بازی کاملی انجام دادیم.
خمس: حس نمی کردیم بازی راحتی داریم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پاکو خمس بعد از پیروزی ۵ بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری اظهار داشت: سعی می کنیم آنطور که می خواهیم بازی کنیم. امروز بازی کاملی از هر نظر انجام دادیم و نتیجه را گرفتیم و سعی می کنیم در جدول با بهترین رتبه ای که می  توانیم فصل را تمام کنیم. در این نوع بازی بهتر هم بشویم تا تیم کاملی شویم.

وی در مورد اینکه تراکتور در مقابل تیم های دیگر هم همین قدر مسلط بر حریفان بازی می کند، گفت: بله همیشه همین طور خواهیم بود. دوست داریم مالکیت توپ را داشته باشیم و کنترل توپ را در اختیار بگیریم ولی همیشه این اتفاق  رخ نمی دهد زیرا حریف هم برای کنترل توپ می آید اما هدف ما همین است که خوب بازی کنیم و برنده شویم.

خمس در مورد اینکه تیم نفت را تیم ضعیفی دید، اظهار داشت: فکر می کنم نتیجه فریبنده است ما در بازی ۲ بر صفر از حریف پیش افتادیم اما در شروع نیمه دوم نفت یک گل زد و بعد این گل به حریف جان داد و اگر گل سوم را در زمان سریع نمی زدیم شاید بازی برای مان کمی سخت می شد ولی آن گل باعث شد که پیروز شویم. 

سرمربی تراکتور در مورد اینکه تیمش سه گل دیگر هم نزد در این مسابقه گفت: درست است که موقعیت بیشتر داشتیم و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما ۵ گل هم ما را از این بازی راضی می کند ولی ما باید خوب کار کنیم که موقعیت های واضح را خراب نکنیم ولی ۵ گل را نمی شود در هر بازی زد و از بازی امروز راضی هستیم.

وی در مورد استفاده از ارش اسدی در پست هافبک عنوان کرد: ارش در پست دفاع اخر بازی می کند و چند بار هم در پست هافبک از او استفاده کردیم و خوب جواب داده او بازیکنی است که تحرک خوبی دارد و قد بلند است و روی توپ های هوایی تسلط دارد و اکنون یک گزینه دیگر به بازیکنان ما اضافه شده که از او استفاده می کنیم.

خمس در مورد تحلیلش از این مسابقه اظهار داشت: مجبور بودیم بازی را ببریم تا همچنان در رده های بالای جدول باشیم و برای برد هم امده بودیم هیچ وقت حس نمی کردیم بازی راحت داریم  بازیکنان ما با تمرکز و اعتماد به نفس بالا بازی کردند و خوب گلی که زدیم بازی برای ما راحت شد ولی از ابتدا انتظار نداشتیم که بازی راحت باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار