• کد خبر:۱۲۱۰۷۸
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بازی با مس از ابتدا که شروع شد تحت جریاناتی که تیم داوری رقم زد در یک شرایط بسیار خاصی دنبال شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سید مهدی رحمتی پس از تساوی مقابل مس کرمان در نشست خبری بعد از بازی اظهار داشت: اول از می خواهم در خصوص این استادیوم حرف بزنم که یاد آور خاطره هایی برای خود من بود. روز خیلی خوبی برای من بود. چرا که زمانی که در مس کرمان بازی می کردم 2 سال بسیار خوب را پشت سر گذاشتم و آن 2 سال در دوران بازیکنی من طلایی بود. من دیروز در نشست خبری قبل از بازی هم گفتم که امیدوار بودیم امروز گروه داوری قضاوت خوبی را در زمین داشته باشند و اشخاص موفق درون زمین باشند. فکر می‌کنم  بازی از ابتدا که شروع شد تحت جریاناتی که تیم داوری رقم زد بازی در یک شرایط بسیار خاصی دنبال شد. 

وی افزود: ما در جریان ابتدایی بازی یک به نابودی زودهنگام به نفع تیم مسی کرمان داشتیم که داور بازی در ۲ متری صحنه بودم پنالتی اعلام نکرد اما نمی‌دانم چه شد که کمک او با ایما و اشاره به او گفت که پنالتی شده است. بعد از آن بازی تا پایان نیمه اول در دست ما بود و مسلط بر بازی بودیم ما در نیمه اول می توانستیم به گل های بیشتری هم دست پیدا کنیم اما بازی مساوی شد. در نیمه دوم هم مثل کرمان با توجه به اینکه در خانه بازی میکرد و با توجه به کادرفنی خوبی که داشتند تعویض های خوبی را انجام دادند و همین باعث شد تا کنترل بازی را در دست بگیرند. در نیمه دوم با توجه به اینکه مس کرمان خوب بازی می کرد ما با ضد حملات موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: امروز به نظرم کمک داور اول بازی نقش تعیین‌کننده‌ای در نتیجه این بازی داشت من در نیمه دوم پشت سر او بودم و تمام صحنه‌ها را با زاویه دیدها نگاه می‌کردم اما امیدوارم باز هم من اشتباه کرده باشم. کمک داور اول بازی تصمیمات درستی گرفته باشد اما من فکر می‌کنم اگر اشتباهات کمک داور بازی نبود ما می توانستیم در نیمه دوم در ضدحملات خودمان به گل هم برسیم.

رحمتی در ادامه در خصوص روند بازی شاگردانش در بازی امروز عنوان کرد: چیزی که امروز مرا آزار داد با توجه به بازی خوب شاگردانم آن زیاده خواهی را در تیم ندیدم، چه بسا که اگر از خود گذشتگی میکردند و حس جاه‌طلبی خود را داشتند امروز می توانستیم با سه یا چهار گل اختلاف پیروز میدان باشیم. در هر صورت به فرزاد حسین خانی که یک زمانی هم که بودیم تبریک عرض می کنم و همکارانش به گونه ای عمل کردند که تیم مس کرمان فاصله خود با تیم‌های پایین جدول را زیاد کرده است. قطعاً برای سال آینده هم در لیگ برتر فوتبال خواهند ماند و امیدوارم در سال آینده تصمیمات خوبی برای باشگاه مس کرمان گرفته شود که انشالله یک تیم قدرتمند را داشته باشند به یاد آن روزهایی که من خودم در این تیم حضور داشتم و فوتبال بازی میکردم بتواند سهمیه آسیایی کسب کند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان آلومینیوم در نیمه دوم از نظر بدنی کم آوردند گفنت: ببینید بعضی چیزها به من مربوط نمی‌شود بعضی از مسائل به آن استاد بزرگی مربوط می‌شود که برنامه لیگ را نوشته است. ما سال گذشته می توانستیم قبل از پایان سال یک هفته دیگر هم لیگ را برگزار کنیم و در تاریخ ۱۰ فروردین بازی های عقب افتاده لیگ را شاهد باشیم. در واقع شروع بازی های لیگ برتر باید از تاریخ هفدهم و هجدهم فروردین ماه استارت میخورد از آنجایی که دوستان تجربه خیلی زیادی در برنامه ریزی بازی های لیگ برتر دارند.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک در ادامه افزود: شما نگاه کنید بیست و یکم اسفند ماه بازی پایان سال ۱۴۰۱ بود من چطور می‌توانم بازیکنان را آماده نگه دارم؟ به جرات می‌توانم بگویم ضربه‌هایی که از تعطیلی بی موقع لیگ برتر خوردیم بسیار سنگین بود. این تعطیلات تیم ما را بسیار اذیت کرد ما امسال می‌توانستیم برنامه بهتری را داشته باشیم اما از آنجایی که مهدی با تجربه استاد برنامه ریزی است، این شرایط و وضعیت را برای تیم‌ها رقم زد و خیلی راحت بدون توجه به باشگاه هایی که هزینه می‌کنند آن چیزی که خودشان میخواهند فکر می کنند. در این شرایط باید آنقدر تیم من قوی باشد که با هر برنامه ریزی بتوانیم بازی کنیم اما در اوایل صحبت‌هایی که گفتم نتیجه امروز ما مقابل مس کرمان تحت تاثیر داوری بود.

رحمتی در خصوص حواشی پشت دروازه آلومینیوم اراک که بازیکنان ذخیره مس کرمان حضور داشتند گفت: شما با حسین پورحمیدی هم که صحبت کنید متوجه می‌شوید که او بازیکن دروغگویی نیست. من با او صحبت کردم به من گفت پشت دروازه من ذخیره های آلومینیوم مداوم به من فحش می دادند و در این قضیه صددرصد حرف پورحمیدی برای من حجت است. مطمئن هستم که چنین اتفاقی رقم خورده است. در طول بازی رفتارهای داور بازی برای ما جالب بود وقتی یک بازیکن مس کرمان به زمین می‌افتد حدود ۲ الی ۳ دقیقه بالا سر بازیکن مصدوم مس ایستاد تا کادر پزشکی این تیم برسند اما در صورتی که این دروازه بان است که باید درون زمین مداوا شود. من در صحبت های قبلی خودم هم عنوان کرده‌ام امیدوارم ده سال آینده VAR به فوتبال ما بیاید چرا که واقعاً خسته شدیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار