• کد خبر:۱۲۱۰۸۷
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: تفکر هجومی قلعه‌نویی همراه گل‌گهر است و ما بر اساس همان مدل جلو می‌رویم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سعید الهویی در نشست خبری پس از برتری 2 بر یک شاگردانش مقابل نساجی که در دیداری خارج از خانه رقم خورد، اظهار داشت: از طرف اعضای تیم، این پیروزی را به امیر قلعه‌نویی تقدیم می‌کنم. تفکر هجومی او همراه گل‌گهر است و ما براساس همان مدل جلو می‌رویم. از بازیکنان گل‌گهر هم تشکر می‌کنم. با توجه به شرایط جوّی، زمین و تیم نساجی شرایط بسیار سختی داشتیم. اینگونه بازی کردن در قائمشهر مقابل نساجی و کسب سه امتیاز با ایجاد موقعیت‌های زیاد سخت بود.

وی با بیان اینکه شاگردانش از جان مایه گذاشته و دوندگی زیادی داشتند، تصریح کرد: بازیکنان گل‌گهر برنامه‌های تاکتیکی را در زمین اجرا کردند و جز چند صحنه کوچک، مسئولیت‌پذیری را که تنها خواسته ما از آنهاست، در زمین دیدیم. امیدوارم این روند را تا پایان فصل ادامه بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با تمجید از حریف امشب تیمش گفت: همانطور که گل‌گهر تیمی تهاجمی است، نساجی جزو معدود تیم‌هایی است که اولویت بازی هجومی دارد. به همین خاطر می‌توانستیم موقعیت‌های زیادی روی ضدحمله ایجاد کنیم. بازیکنان ما از دقایق 30 تا 60 توپ‌های ساده‌ای را از دست می‌دادند و ممکن بود بازی روی یکی دو اتفاق برگردد تا جریمه شویم. این پیروزی را به تیم گل‌گهر تبریک می‌گویم و امیدوارم حال هواداران نساجی خوب باشد.

الهویی در مورد درگیری میان اعضای دو تیم خاطر نشان کرد: در شروع مجدد لیگ،‌ فشار زیادی روی دو تیم وجود داشت. از داور تشکر می‌کنم و به ناظر داوری گفتم اگر قرار است تیمی با یک اوت اشتباه ببرد یا ببازد، بیشتر ناشی از ضعف فنی ماست. داور هم ممکن است اشتباه کند. تنش‌های زیادی در 90 دقیقه ایجاد می‌شود، اما در پایان بازی خوش و بش کردیم. حمید مطهری بزرگ من و یک مربی باتجربه است.

وی درباره اینکه هنگام ورود اعضای دو تیم به رختکن، بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند، عنوان کرد: من زود به رختکن رفتم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد مصدومیت شدید مهدی تیکدری بیان کرد: مهدی شکستگی ندارد و باید سونوگرافی کند تا بافت عضلانی آسیب‌دیده او بررسی شوند.

الهویی درباره اینکه گفته شد امیر قلعه‌نویی قرار است این مسابقه را از نزدیک تماشا کند و این اتفاق نیفتاد، اظهار داشت: هنگامی که این خبر منتشر شد، اطلاعی نداشتم. قلعه‌نویی برای داشتن دستیارانی قوی در تیم ملی برنامه‌ریزی و بازی‌ها را رصد می‌کند.

وی در مورد قراردادش با باشگاه گل‌گهر سیرجان و نحوه همکاری قلعه‌نویی با این باشگاه تصریح کرد: قرارداد من با باشگاه تا انتهای فصل است. اکنون قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی است و من تا پایان فصل سرمربی گل‌گهر هستم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان با تشکر از مدیرعامل و مالک باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان کرد: جای خوشحالی دارد که پس از سال‌ها، چنین مجموعه‌ای در استان مازندران داریم. نساجی تیمی سازمان‌یافته و در حال رشد است که قدم به قدم پیش می‌رود.

الهویی درباره اینکه به نظر می‌رسید داور باید یک پنالتی به سود نساجی اعلام می‌کرد، گفت: من مربی هستم و می‌توانم پیرامون مسائل فنی صحبت کنم. در حوزه داوری تخصص ندارم و اجازه بدهید کارشناسان اظهارنظر کنند. فقط می‌گویم اگر تیمی با یک اشتباه داوری بازنده شود، نشان می‌دهد باید تغییر رویکرد بدهیم و VAR به فوتبال ایران بیاید تا به داوران کمک شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار