• کد خبر:۱۲۱۰۸۸
سرمربی تیم فوتبال سپاهان شش بازی پایانی تیمش در لیگ برتر را به فینال تشبیه کرد و گفت که آنها باید در تمامی دیدارهای پیش رو پیروز شوند.
مورایس: آماده شدن برای بازی با صنعت نفت سخت بود
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ژوزه مورایس پس از برتری یک بر صفر سپاهان اصفهان مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: در نشست خبری قبل از بازی گفتم که بازی ساده‌ای پیش رو نداریم و امروز دیدیم که همانگونه نیز شد. تیم حریف از شانس‌های آخر خود استفاده می‌کرد تا در لیگ بماند. وقتی کسی یا تیمی بخواهد از شانس‌های آخر خود برای بقا در لیگ استفاده کند، یک قدرت مضاعف به‌صورت خودکار در آنها به وجود می‌آید که بازی امروز صنعت نفت شاهد این مسئله بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: هفته‌های پایانی لیگ است. می‌توان گفت آماده شدن برای این بازی سخت بود، چون شش بازیکن اصلی‌مان در اردوی تیم ملی بودند و از تمرینات به دور بودند و این مسئله شرایط را برای‌مان سخت کرد. به هر حال هدف ما پیروزی بود و به این هدف رسیدیم و الان باید برای دیدار بعدی آماده شویم. ما یک بر صفر برنده شدیم، ولی دو سه فرصت دیگر هم برای گلزنی داشتیم که می‌توانستیم بهتر برنده شویم. به تیم صنعت نفت بابت جنگیدن در لیگ تبریک می‌گویم و برایش در دیدار بعدی آرزوی موفقیت می‌کنم تا اگر خدا خواست، در لیگ بماند.

وی در واکنش به صحبت‌های عبدالله ویسی که گفته بود تیمش به سپاهان در نیمه دوم موقعیت خاصی نداد و آیا این مسئله به برنامه‌ریزی سپاهان به حفظ نتیجه بازمی‌گشت یا عامل دیگری وجود داشت، تصریح کرد: من چیزی را در این باره برنامه‌ریزی نکرده بودم. اگر قرار باشد که من برای بازی برنامه‌ریزی کنم، هر بازی را 5 بر صفر می‌برم.

مورایس همچنین خاطر نشان کرد: ما شش بازی دیگر داریم که هر کدام از آنها برای ما یک فینال خواهند بود. بازیکنان هم به این مسئله کاملاً آگاه هستند. فکر می‌کنم اگر 18 امتیاز دیگر کسب کنیم، بازیکنان می‌توانند فکر کنند که همه چیز تمام شده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره دیدار آینده با تراکتور عنوان کرد: امروز بازی با صنعت نفت بود و دیدار با تراکتور فرق می‌کند، چون هر بازی کاملاً متفاوت است. صنعت نفت مقابل چیزی برای از دست دادن نداشت و می‌جنگید تا امتیاز کسب کند. شاید حتی می‌توان گفت که صنعت نفت راضی به یک امتیاز هم بود، ولی ما به سه امتیاز نیاز داشتیم.

وی درباره یاسین سلمانی گفت: یکسری بازیکنان بازی می‌کنند و یکسری هم بازی نمی‌کنند. وقتی که یک نفر بازی می‌کند، با تمام وجود به میدان می‌رود، اما وقتی که بازی نمی‌کند، متعلق به تیم است. در واقع بازیکنی که یک تیم را قهرمان می‌کند، بازیکنی است که در اختیار تیم است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار