• کد خبر:۱۲۱۰۸۹
سرمربی تیم فوتبال نساجی در پی شکست تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان از داوری این بازی انتقاد کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حمید مطهری در نشست خبری پس از شکست خانگی نساجی مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: روی صحبت من با خداداد افشاریان است. نساجی از لحاظ هوادار و قدمت جزو پنج تیم برتر ایران است. برای افشاریان متأسفم که داوری برای من می‌گذارد که اصلاً ندیده‌ام. وضعیت گروه داوری را دیدید. کمک داور، پرچم را ابتدا به نشانه آفساید بالا می‌برد و بعد پایین می‌آورد. مگر نساجی آزمایشگاه است؟!

وی در ادامه انتقادات خود از رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال بیان کرد: آقای افشاریان! کاری به داورانت ندارم و با تو صحبت می‌کنم! همیشه از این داوران برای ما می‌گذاری. آیا تیم ما آسیب‌های کمی از داوری دیده است که باز هم گروهی بی‌تجربه و خام برای نساجی انتخاب می‌کنی؟ به نظرم ایار (داور بازی) و گروهش، عیار خودشان را نشان دادند. این اتفاق بارها تکرار شده و کسی جز افشاریان مقصر نیست.

سرمربی تیم فوتبال نساجی بیان کرد: آیا او جرأت دارد این داوران را برای تیم‌های بزرگ بگذارد؟ برای افشاریان متأسفم. اعضای تیم گل‌گهر هم از این قضاوت ناراضی هستند و چنین دیداری برای این داور سنگین است. 30 سال است در فوتبال هستم و تاکنون ایار را ندیده‌ام! شاهد بازی تاکتیکی و پویایی بودیم و بازیکنان من به اندازه خودشان زحمت کشیدند. گل‌گهر تیمی پُرمهره است و واقعاً خوب بازی می‌کند.

مطهری با بیان اینکه بازیکنان نساجی در حد بضاعت خودشان جنگیدند، عنوان کرد: به آنها خسته نباشید می‌گویم که عالی کار کردند. دو سوپرگل دریافت کردیم که مهارنشدنی بود و این هم شانس من است! به همه بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم که عالی بازی کردند. گفته بودم که حربه ما باید دویدن و جنگیدن باشد. بازی رفت را ما بردیم و بازی برگشت را گل‌گهر.

وی در مورد عملکرد ضعیف نساجی پس از دیدار با پرسپولیس در هفته پانزدهم گفت: از لحاظ نتیجه با شما موافق هستم و ما مانند نیم‌فصل اول نتیجه نگرفتیم، اما از لحاظ فُرم بازی نه. ما فُرم بازی خوبی داریم و بارها گفته‌ام به کار تیمی اعتقاد دارم. ببینید چند بازیکن تأثیرگذار من در این مسابقه نبودند. با این حال بچه‌ها عالی بودند. در نیم‌فصل دوم، چهار تساوی و پنج شکست داشتیم که قابل قبول نیست و من هم متأسف هستم، اما فوتبال چنین چالش‌هایی دارد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی با بیان اینکه تیم‌ها در فوتبال با این مشکلات روبه‌رو می‌شوند، خاطرنشان کرد: این مسئله نباید باعث ناامیدی ما شود و باید کارمان را با قدرت انجام بدهیم. نساجی در بسیاری از سال‌های اخیر دغدغه سقوط داشته است، اما نتایجی در نیم‌فصل اول گرفتیم که چنین دغدغه‌ای نداریم. باید در نتیجه‌گیری بهتر عمل کنیم و این وظیفه من است.

مطهری درباره شعارهای هواداران نساجی علیه خودش اظهار داشت: آنها عزیزان ما هستند و هر چه بگویند، روی چشم ماست.

وی در واکنش به خبرنگاری که گفت مطهری باید از یک مربی باتجربه کنار خودش استفاده کند، تصریح کرد: نظر شما قابل احترام است و موظف هستم به آن پاسخ بدهم، اما مشخص می‌شود چه کسی اینجا کار می‌کند. با شما موافق نیستم و اگر حمل بر خودستایی نباشد، باید بگویم بسیاری از تیم‌های لیگ برتری دنبال این هستند که من در این تیم‌ها باشم. آن وقت شما برای من به دنبال دستیار هستی؟

« من از بسیاری از سرمربیانی که به آن اشاره می‌کنی، باتجربه‌تر هستم.»، سرمربی نساجی ضمن بیان این جمله گفت: با این حال تاکنون به‌عنوان سرمربی کار نکرده‌ام. نباید این مسئله را به سوژه تبدیل کنید. پپ گورادیولا هم روزی از تیم دوم بارسلونا آمد؛ آیا کسی به او گفت تجربه داری یا خیر؟ در اروپا شایسته‌سالاری است و همین اتفاق باید در ایران بیفتد. می‌خواهید مربیانی که می‌خواهند سالم کار کنند و ایده دارند، به چالش بکشید. مشکل ما چنین چیزی نیست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار