• کد خبر:۵۸۳۶۷
دی اسپورت:تیم فوتبال تراکتورسازی برای رسیدن به فینال جام حذفی مسیر همواری پیش رو دارد.

به گزارش" دی اسپورت":تیم فوتبال تراکتورسازی برای رسیدن به فینال جام حذفی مسیر همواری پیش رو دارد.

تیم تراکتورسازی در دو بازی اول خود از رقابت های جام حذفی مقابل فولاد یاسوج و ملوان انزلی به برتری رسید و حالا به یک هشتم نهایی رسیده است. شاگردان امیر قلعه نویی اگرچه در دو بازی ابتدایی کار چندان سختی نداشتند اما شانس آوردند که در مرحله یک هشتم نهایی با پرسپولیس رودر رو نمی‌شوند. تراکتورسازی حالا در این مرحله باید به مصاف برق نوین شیراز برود و این در صورتی است که اگر پرسپولیس مقابل قشقایی شیراز شکست نمی خورد، شاید حالا در یک هشتم نهایی برگزارکننده یک مسابقه جذاب با تراکتورسازی بود.

 

بازی با برق نوین شیراز چندان دیدار دشواری برای تراکتورسازی نمی تواند باشد و شاید بتوان صعود شاگردان قلعه نویی در یک چهارم نهایی را از همین حالا پیش بینی کرد. تراکتورسازی در صورت برتری مقابل برق نوین شیراز در یک چهارم نهایی با یکی از تیم های فولاد خوزستان، فولاد یزد و نفت گاز گچساران روبه رو می شود که از طرف دیگر جدول بالا می آیند. برد مقابل یکی از این 3 تیم، تراکتورسازی را به نیمه نهایی می رساند؛ جایی که شهرداری ماهشهر، گسترش فولاد، مس رفسنجان، ماشین سازی، ذوب آهن و اکسین البرز شانس حضور در این مرحله را دارند.

 

به نظر می رسد با توجه به قدرت کنونی تراکتورسازی مسیر همواری در اختیار سرخپوشان تبریزی قرار گرفته تا خود را به فینال حذفی برسانند.

 

 

 

منبع:ورزش سهارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار