• کد خبر:۶۲۲۹۵
  همایش بزرگ کایت و بادبادک ها در حالی امروز جمعه در پارک ارم همدان برگزار شد که انبوه مردم شرکت کننده در این مراسم در کنار تنی چند از آتشنشانان نسبت به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی کردند.  

به گزارش "دی اسپورت"، در این مراسم که بیش از 500 تن شرکت داشتند، ضمن اهدای شاخه گل به آتشنشانان حاضر در محل جشنواره، با جامعه آتشنشانی ابراز همدردی کردند و برخی از آنها نیز گریستند.


پخش موزیک در وصف آتشنشانان به عنوان فرشتگان نجات نیز حال و هوای شرکت کنندگان را دقایقی در غم و اندوه قرار داد.


در این همایش که بیش از سه ساعت به طول انجامید، شرکت کنندگان با به پرواز درآوردن بادبادک های خود خوستار توجه ویژه به رعایت اصول زیست محیطی، ایمنی و هوای پاک شدند. 

در این همایش که در پارک بزرگ ارم همدان برگزار شد، بیش از 500 نفر شرکت کننده حضور داشتند.


این مراسم با اجرای "عمو حمید" انجام شد که با استقبال و شادمانی کودکان همراه شد.

شرکت مخابرات و میهن با همکاری هیات ورزش های همگانی استان همدان بخشی از جوایز را تقبل کردند.


امیر خجسته رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این مراسم حضور داشتند.


رئیس هیات ورزش های همگانی استان همدان در این مراسم با اشاره به اینکه همایش کایت و بادبادک ها همه ساله در همدان و اقصی نقاط این استان برگزار می شود، اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش توجه جدی به شعارهای تعیین شده برای همایش، توجه مسئولان به مسایل محیط زیست و نیز خدمات ایمنی عنوان کرد.


هادی سبزواری اظهار کرد: در این همایش به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد ضمن اینکه از سوی حامیان مالی به برندگان در جشنواره نیز هدایایی اعطا گردید.


وی اضافه کرد: این جشنواره به صورت خانوادگی برگزار شد و در بخشی از برنامه ها ضمن اهدای شاخه گل به آتشنشانان، نسبت به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی شد.


سعیدیان دبیر هیات و خانم روحی نائب رئیس هیات ورزش های همگانی استان همدان نیز در این مراسم شرکت داشتند.


در این مراسم از زحمات خبرنگاران و عکاسان حاضر نیز با هدایای تقدیر شد.


برخی از رانندگان آفرودسوار نیز در این مراسم حضور یافتند.


همه ساله بیش از 15 هزار نفر در برنامه های مختلف ورزش همگانی استان همدان شرکت دارند.

 

روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان همدان نیز از خانم ها غلامی، سبزواری و آقایان حاجیلو و رضایی در برگزاری هرچه مطلوب این همایش بزرگ قدردانی کرد.

 


 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار