• کد خبر:۶۷۹۹۰
گزارش تمرین امروز قوی سپید انزلی؛
  • ۱۹:۲۲
  • ۲۹/تير/۱۳۹۶

ملوانان راهی تهران می شوند

کاروان تیم فوتبال ملوان ساعت 14 روز جمعه شهر انزلی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و ، روز شنبه در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال سایپا خواهد رفت. ۹

به گزارش "دی اسپورت"، تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز پنجشنبه از ساعت 11 صبح زیر نظر نادر دست نشان سرمربی این تیم در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی با حضور پر شور هواداران این تیم در یک روز، بسیار گرم تابستانی پیگیری شد.
احسان پورغلامی کاپیتان آینده دار تیم فوتبال امید ملوان بندرانزلی که به دلیل مصدومیت قادر به شرکت در تمرینات تیم فوتبال بزرگسالان ملوان نیست در تمرین صبح روز پنجشنبه با لباس شخصی حضور یافت و پس از گفتگو با کادر فنی برای درمان عازم اتاق پزشکی شد.
مهیار نوری ، ایمان مهدی نژاد و مهدی رستمی در تمرین روز پنجشنبه به شکل اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز و کادر پزشکی به تمرین پرداختند.
مهیار زحمتکش ، علی فاطمی ، و شهریار مقانلو در تمرین روز پنجشنبه به دلیل مصدومیت غایب بودند.
چمن زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی که از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است توسط مسئولین زحمتکش مجموعه کوتاه شد.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین روز پنجشنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان گرم کردند که این بخش از تمرین همچون روز گذشته به انجام تمرینات هماهنگی عصب و عضله ، تمرینات حفظ توپ و تمرینات سرعتی اختصاص داشت.
بخش دوم تمرینات تیم فوتبال ملوان در ، روز پنجشنبه به تمرینات تاکتیکی اختصاص داشت که در این بخش بازیکنان تمرینات ارسال از جناحین و حمله به دفاع را در دستور کار داشتند.
علی رغم گرمای بیش از اندازه هوا ، هواداران خونگرم ، و ، وفادار تیم فوتبال ملوان بازیکنان این تیم را تنها نگذاشتند و با حضور پر شور در مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی به تشویق این تیم پرداختند.
کاروان تیم فوتبال ملوان ساعت 14 روز جمعه شهر انزلی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و ، روز شنبه در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال سایپا خواهد رفت.

گزارش: ارسطو عزتیان

 


تیم فوتبال ملوان بندرانزلیارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار